Medalių dalybos – Galvės ežere

Trakuose vyko Lietuvos irklavimo čempionato medalių dalybos. Į Galvės ežerą buvo išvykę net 50 klaipėdiečių.

Lietuvos rinktinės nariams tai buvo paskutinė jėgų patikra prieš Pasaulio čempionatą, kuris vyks rugpjūčio 28 – rugsėjo 4 dieną Japonijos Gifu mieste.

Į Japoniją vyks trys klaipėdiečiai. Donatas Buivydas ir Giedrius Žadeika rungtyniaus dviviečių valčių be vairininko varžybose, o Einaras Šiaudvytis su Sigitu Klerausku iš Trakų – dviviečių porinių valčių pirmenybėse.

Šie sportininkai, treniruojami Liudviko Mileškos, Trakuose įrodė savo aukštesnį meistriškumą ir iškovojo aukso medalius.

Čempionais tapo ir Klaipėdos-Kauno aštuonvietė vyrų įgula. Joje buvo klaipėdiečiai Tadas Katliorius, Tomas Bagvilas, Giedrius Žadeika, Einaras Šiaudvytis, Donatas Buivydas, kauniečiai Kęstutis Keblys, Tomas Markevičius ir Gediminas Džiaugys. Vairininkas – irgi klaipėdietis Paulius Mačiulskis.

Labai sėkmingai tarp suaugusiųjų kovojo perspektyvūs Klaipėdos jauniai. Vygantas Viršilas, Valdas Varašinskas, Marius Rutkevičius, Olegas Semionovas, Rytis Virbauskas, Karolis Bertašius, Mantas ir Petras Lekniai (vairininkas Voldemaras Mačiulskis) iškovojo bronzos medalius.

Ši jaunių ašuonvietė valtis šiais metais tapo šalies jaunimo žaidynių, Baltijos jūros šalių jaunių žaidynių čempione.

Bronzos medalius Trakuose dar iškovojo šalies nacionalinės rinktinės narys Tomas Bagvilas (vienvietė valtis), Lina Alonderytė ir Ramona Mandravickaitė (dvivietė valtis be vairininkės), Rūta Norinkevičiūtė, Giedrė Žilinskaitė, Julita Matukaitė ir Indrė Skirutytė (keturvietė valtis be vairininkės), V.Viršilas, V.Varašinskas, broliai Lekniai (keturvietė valtis be vairininko).

Šiuos irkluotojus ruošė treneriai L.Mileška, V.Mačiulskis ir T.Katliorius.

Česlovas Kavarza

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.