Harry teigia dažnai trokštantis nebūti princu

Didžiosios Britanijos princas Harry (Haris), kuris Afganistane kovoja su talibais, ketvirtadienį paskelbtame interviu prisipažįsta, kad kartais norėtų nebūti gerai žinomas ir privilegijuotas karališkosios šeimos narys.
Prieš išvykdamas į karo krečiamą šalį interviu žurnalistams, kuris turėjo būti paskelbtas tik jam saugiai grįžus, 23 metų Harry sakė turįs vilčių, kad su juo bus elgiamasi kaip su „normaliu karininku“.

Paklaustas, ar kada nors troško, kad nebūtų princas, Harry atsakė: „Iš tikrųjų aš to noriu gana dažnai“.

„Tačiau taip, (vyresnysis brolis princas) Williamas (Viljamas) ir aš daug kartų sakėme, kad dėl to, kas mes esame, prarandame daug galimybių, bet taip pat turime ir daug šansų“.

Princas teigė, kad tarnavimas Afganistane su kitais kariais bus gera proga pasijusti eiliniu kariu.

„Manau, kad vilkėdamas uniformą, kurią Afganistane dėvi tūkstančiai kitų žmonių, turėsiu vieną iš geriausių progų būti normaliu žmogumi“, – sakė jis.

„Man tai bus labai svarbu. Tai gali tapti posūkio tašku“, – pažymėjo jis.

Gynybos ministerija Londone patvirtino, kad princas daugiau kaip du mėnesius tarnauja neramioje Hilmendo provincijoje Pietų Afganistane. Jis yra pirmasis Britanijos karališkosios šeimos narys, dalyvaujantis karo veiksmuose nuo 1982 metų.

Britanijos laikraščiai penktadienį vienbalsiai reiškė savo paramą princui Harry, kai buvo paskelbta, kad jis tarnauja Afganistane. Bet kai kurie iš jų tvirtino, kad jau atėjo laikas sugrąžinti princą namo.

Daugiausia pagyrų pažėrė bulvarinis laikraštis „The Sun“, kuris apibūdino Harry kaip „išskirtinės drąsos vyrą, kuris rizikuoja netekti galvos, kad galėtų tarnauti savo šaliai su savo draugais“.

„The Sun“ antrino ir „The Daily Mirror“, kuris pradėjo savo redakcijos skiltį sveikindamas „rūmų kavalerijos karininko princo Harry drąsą ir narsumą“.

Harry iš pradžių turėjo tarnauti Irake, bet Britanijos kariuomenės vadai pernai pakeitė šį sprendimą princo ir jo tarnybos draugų saugumo sumetimais, smarkiai nuvildami Harry.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.