A.Valinsko festivalis grįžta į Nidą

Po ketverių metų pertraukos Arūno Valinsko rengtas muzikos festivalis sugrįžta į Nidą. Juo Neringa atidarys šių metų vasaros kurortinį sezoną.

Tai tapo aišku po vakarykščio susitikimo Neringos savivaldybėje, į kurį Arūnas Valinskas specialiai atvyko iš Vilniaus.

A.Valinskas prisipažino, jog festivalyje dalyvavę muzikantai nuolat jo klausinėdavę, kada bus kitas festivalis, mat jiems Nidoje būdavo surengta savotiška stovykla su sporto žaidynėmis, žvejone ir, be abejo, muzika. Šioji nostalgija ir noras kažką daryti A.Valinską paskatino sugrįžti prie festivalio idėjos.

„Benai, plaukiam į Nidą” – šie magiški žodžiai, nuskambėję iš Vytauto Kernagio lūpų filme „Mažoji išpažintis”, lieka Nidos muzikos festivalio moto, kaip ir kitos geriausios idėjos: finalui bus sukurta nauja daina, bus surengti du vakariniai koncertai, fejerverkas, daug kitų netikėtumų.

Nė vienas kitas Neringoje rengtas festivalis neturėjo tiek daug draugų ir tiek daug priešų, kaip A.Valinsko. Žalieji šiam festivaliui buvo prikabinę nerijos gamtą niokojančio renginio etiketę, kadangi atvykę būriais jaunuoliai mėgdavo miegoti kur pakliuvę – kopose, miške, ant suoliukų.

Kita vertus, nė vienas kitas festivalis nepadovanojo Nidai tiek daug jos vardą garsinančių naujų dainų, nesutraukdavo tokio didelio būrio geriausių atlikėjų.

Neringos vicemeras Arūnas Burkšas teigė, jog A.Valinsko festivalis savo kritikams bandys užbėgti už akių: jis primins žmonėms apie būtinybę saugoti neriją, o Nacionalinį parką kvies prisidėti prie renginio.

„Mes žmones kviesime atvažiuoti į gerą renginį”, – tvirtino A.Valinskas, įsitikinęs, jog kritikos nesusilaukia tik tas, kuris nieko nedaro.

Kitą savaitę bus viešai paskelbta apie festivalį ir numatyta jo data.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , .

2 atsiliepimai į "A.Valinsko festivalis grįžta į Nidą"

  1. Runa

    Tas Valinskas kazkoks Nidomanas… O ir muzikokratiskas dviracio ratas… Bet o ko gyvenime nepasitaiko ? 🙄 👿 💡

  2. NIDISKE

    Labai fainas buvo festivalis,kad tik daugiau tokiu butu. Sis zmogus,t,y.Valinskas isjudina visa lietuva ir nereikia cia ant jo varyti,jeigu jus to nesugebate. I situos festivalius suvaziuoja zmones is visos Lietuvos,kam nepatinka-nevaziuokite. 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.