Ch.Rea gitara prabils bliuzo kalba

Romantinio roko legendos, dainininko ir dainų autoriaus Chriso Rea iš Anglijos gastrolių tvarkaraštyje – ir koncertas Vilniuje.

Žymusis gitaristas, kurio įrašų pasaulyje parduota daugiau kaip 30 mln. kopijų rengia didelį gastrolių turą – „The Return Of The Fabulous Hofner Bluenotes”, kurio vienu akordų yra ir koncertas Vilniuje, „Utenos pramogų arenoje”, vasario 24 dieną, sekmadienį.

Sugrįžimas.
Po trumpos pertraukos Ch.Rea su naujai sukurta grupe vėl sugrįžta į didžiąją sceną. Per dviejų valandų trukmės koncertą skambės ir visiškai naujos dainos su ryškiu bliuzo atspalviu, ir klasikiniai Ch.Rea kūriniai – „Road To Hell”, „On The Beach”, „Josephine”, „Julia” ir daugelis kitų.

Rimtos ligos padariniai privertė santūrų ir kuklų muzikantą mokytis gyventi kitaip nei anksčiau – teko pamiršti karštligišką gastrolių tempą, rūpintis savo sveikata ir kuo daugiau ilsėtis. Nenorėdamas prarasti jam įgimto „gyvenimo džiaugsmo”, Ch.Rea kartu su Robertu Ahwai (gitara), Neilu Drinkwateriu (klavišiniai), Colinu Hodgkinsonu (bosinė gitara) ir Martinu Ditchamu (mušamieji) sukūrė programą, kurią galima pavadinti kaip duoklę muzikanto dievinamam BB Kingui. „Tai yra muzika, kurią visada norėjau atlikti: tikra, autentiška gitaros muzika”, – sako Ch.Rea.

Pasaulinė šlovė

Virtuoziškas gitaros valdymas, duslus balsas ir nuostabios melodingos dainos praskynė Ch.Rea kelią į pasaulinę šlovę. Vyras, kuris mažai kalba ir gestikuliuoja, pasirinko savito stiliaus bliuzą ir nuėjo savu, skirtingu nei pagrindinės srovės ir stiliai, keliu.

Tikro garso pasirodymų kokybė ypač liaupsinama žiniasklaidos kaip vienas nuostabiausių romatiškojo roko momentų – tai yra žavi sąveika tarp vokalo ir gitaros. Nors kartais gali atrodyti, kad muzikantui nejauku scenoje, tačiau jis tobulai valdo ir savo gitarą, ir savo balsą. „Buvimas scenoje – pats nuostabiausias darbas iš visų pasaulio darbų”, – yra prasitaręs Ch.Rea.

Žemiškos aistros

Talentingam gitaristui jėgų ir įkvėpimo suteikia ramus ir laimingas šeimyninis gyvenimas. Jis nesivelia į skandalus ir jo mėgstamiausi laiko leidimo būdai yra labai žemiški: Ch.Rea mėgsta gaminti itališką maistą ir mėgautis geru alumi, aistringai stebi automobilių lenktynes ir pirmenybę teikia „Ferrari”. Visi šie pomėgiai parodo jo įvairialypės asmenybės nenuspėjamąją pusę.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.