Už kiekvieną piketo prieš „Leo LT“ dalyvį – po 50 litų

Liberalų ir centro sąjunga į prie Prezidentūros praėjusią savaitę vykusią protesto akciją, kurioje buvo kviečiama pasisakyti prieš nacionalinio investuotojo „Leo LT“ steigimą, žmones viliojo ir pinigais.
Už kiekvieną į mitingą atsivestą draugę vilnietei Danutai Jankauskienei siūlyta po 50 litų. Ji teigia vis dar negali atsitokėti nuo netikėto telefono skambučio, kurio sulaukė praėjusį ketvirtadienį, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“.

Buvusiai liberalei paskambinusi moteris dalyvauti penktadienio mitinge pasiūlė Šeškinės seniūno liberalcentristo Liudviko Lajausko vardu.

„Pasiūlė pasikviesti ir kelias drauges. Aišku, ne už dyką. Sakė, kad kuo daugiau jų atsivesčiau, tuo daugiau pinigų gaučiau. O draugės irgi nebus nuskriaustos. Joms aš turėjau pažadėti, kad bus sumokėta po 50 litų“, – pasakojo D.Jankauskienė.

D.Jankauskienę ypač papiktino skambinusios moters atsakymas, kai pensininkė paklausė, o kur jai kreiptis, jeigu ji palankiai vertina daug aistrų sukėlusį projektą: „Man atrėžė, kad eičiau į „Maxima“. Gal ten man esą sumokės. Buvau priblokšta šio pokalbio. Tokio įžūlumo nesitikėjau“.

Liberalcentristas L.Lajauskas pripažino, kad partijos Šeškinės poskyrio atsakingoji sekretorė galėjo skambinti partijos nariams ir pakviesti į mitingą. Tačiau tikino, jog tikrai negalėjo būti skambinama buvusiai liberalcentristei D.Jankauskienei, ir neigė pinigų siūlymo faktą – esą tai „kažkokia provokacija“.

L.Lajausko vadovaujamo partijos Šeškinės poskyrio atsakingoji sekretorė Virginija Raimienė gynėsi D.Jankauskienei neskambinusi – esą ji mitingo išvakarėse skambinusi tik partijos nariams ir pranešusi jiems apie rengiamą akciją.

Penktadienį prie Prezidentūros susirinkę maždaug pusę tūkstančio mitinguotojų ragino prezidentą Valdą Adamkų atmesti įstatymą, numatantį steigti nacionalinį investuotoją „Leo LT“. Panašios protesto prieš „Leo LT“ kūrimą akcijos prie Prezidentūros vyko ir anksčiau, tačiau jose dalyvavo mažiau žmonių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Už kiekvieną piketo prieš „Leo LT“ dalyvį – po 50 litų"

  1. Valuzas

    Manau,kad tai „Lryte“ užpirktas melas. Visi komerciniai laikraščiai ir kanalai už LEO.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.