LKL Žvaigždžių dieną spindės ir senjorai

Vasario 23 dieną Šiauliuose vyksiančioje jau keturioliktoje „Fastum LKL Žvaigždžių dienos“ šventėje gerbėjai išvys naują trejetų konkursą, kuriame kovos LKL finalininkų – „Žalgirio“, „Atleto“, „Lietuvos ryto“ ir bronzinių „Šiaulių“ komandos.

Vakar per spaudos konferenciją LKL vadovai pristatė „Fastum LKL Žvaigždžių dienos“ renginius. Jau aiškūs visi šventės dalyviai. Pokyčių esama tarp snaiperių konkurso dalyvių. Vietoj „Šiaulius“ palikusio Jose Olivero komandai atstovaus Mantas Ruikis. „Šiauliai“ turės ir antrą dalyvį – Donatas Zavackas šiuo metu yra taikliausias (63,6 proc.) LKL tritaškininkas.

Oro karaliaus konkurse taip pat atsirado naujų žmonių. Norą dalyvauti jame pareiškė 2005 metų LKL „Oro karalius“ Antonio Grantas.

Žiūrovai išvys ir nematytą konkursą – netradicinį turnyrą 3 prieš 3, į kurį pakviestos buvusios lygos žvaigždės. „Žalgirio“ komandą sudarys S.Štombergas, D.Lukminas, D.Maskoliūnas, „Atleto“ – V.Jurgilas, D.Sirtautas, R.Vaišvila, V.Stiga, „Lietuvos ryto“ – G.Aidietis, M.Purlys, E.Mikalajūnas, „Šiaulių“ – R.Giedraitis, A.Danusevičius, S.Birutis.

Į spaudos konferenciją, kuriai vadovavo būsimas Žvaigždžių dienos Šiauliuose vedėjas Ramūnas Rudokas, atvyko daugiausia krepšinio aistruolių balsų renkant „Lietuvių“ ir „Time team“ komandų starto penketus pelnęs žalgirietis Mantas Kalnietis ir snaiperių konkurso dalyvis „Lietuvos ryto“ žaidėjas Andrius Šležas. M.Kalnietis varžysis ir „Oro karaliaus“ konkurse. Žalgirietis teigė, jog specialiai šiai šventei nesirengia, tačiau, kad ir kaip treniruotųsi, daugkartinio „Oro karaliaus“ V.Jurgilo dėjimo dviem kamuoliais nepakartotų. V.Jurgilas sakė kadaise bandęs įdėti vienu metu ir tris kamuolius, tačiau nesėkmingai. Sportininkas juokaudamas apgailestavo, kad šventės rengėjai jo nepakvietė į „Oro karaliaus“ konkursą: „Mielai sudalyvaučiau, bet negavau kvietimo.“

A.Šležui šių metų taikliausio tritaškininko konkursas bus jau ketvirtas. „Reikia pagaliau laimėti“, – trinktelėjo kumščiu į stalą „Lietuvos ryto“ žaidėjas. Pasak A.Šležo, iki šiol, kiek teko dalyvauti, geriausiu snaiperiu tapdavo krepšininkai, iš kurių jis to mažiausiai tikėdavosi.

„Liūdna naujiena sirgaliams – beveik visi bilietai (jų kaina svyruoja nuo 20 iki 70 litų – aut.) jau parduoti“, – pareiškė LKL generalinis direktorius Linas Gilys.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.