„Žvaigždžių duetų“ komisijos favoritai – R. Bubnelis ir A. Pilvelytė

„Gera pradžia – pusė darbo“ – ši patarlė puikiai tinka LNK „Žvaigždžių duetų“ dalyviams verslininkui Romui Bubneliui ir dainininkei Aistei Pilvelytei.

Būtent ši pora pirmojoje laidoje šeštadienį sulaukė daugiausiai vertinimo komisijos pagyrų ir atsidūrė pirmojoje vietoje. Jiems komisijos nariai operos solistas Vytautas Juozapaitis, dirigentas Donatas Katkus, Seimo narė Dalia Teišerskytė ir prodiuseris Gediminas Zujus skyrė po dešimtuką.

Žiūrovus nustebino „geležiniu Gediminu“ vadinamo G. Zujaus toks geras vertinimas. Mat jis pagarsėjęs kaip šykščiausias vertintojas, nuolat porą trejetą balų „pasiliekantis rezerve“.

„Po jūsų dainos pasijutau ne kaip pirmojoje laidoje, o kaip „Žvaigždžių duetų“ finale“, – kalbėjo komisijos pirmininkas V. Juozapaitis.

Profesionalioji šio dueto pusė, dainininkė A. Pilvelytė po koncerto sakė nesitikėjusi tokio gero įvertinimo.

Paskutiniai, komisijos sprendimu, liko Birštono savivaldybės tarybos narys, buvęs humoristas Valdas Vižinis ir dainininkė Mia. Jai nepavyko „papirkti“ G. Zujaus, netikėtai atsisėdus jam ant kelių ir pradėjus koketuoti.

Tačiau šįkart dar niekas neiškrito – žiūrovai dar nebalsavo, o tik susipažino su penkiomis projekto poromis. Kitą šeštadienį laukia dar penkių porų prisistatymas.

„Žvaigždžių duetai“ – šeštadieniais, 19.05 val., per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma .

4 Responses to „Žvaigždžių duetų“ komisijos favoritai – R. Bubnelis ir A. Pilvelytė

 1. rasa

  tai du nuostabus profesionalai su nepakartojamais nuostabiais balsais.
  Tikiuosi, tai bus Romo grizimo i scena pradzia:)

 2. K.D.

  Zaviuosi Romo Bubnelio dainomis ir jo nuostabiu balsu jau turbut 17 metu-puse savo gyvenimo. Tiek pat metu mano namuose kasdien magnetofonas groja Jo dainu abi kasetes. Nuostabu ir malonu, kad Jis grizo i scena ir dar maloniau matyti is komentaru, kad zmones Jo nepamirso ir pripazista kaip tikra profesionala. Skaitau kaikuriuose portaluose pasipiktinusiu zmoniu komentarus, neva kodel dalyvauja abieju profesionalu pora, ir visai nepykstu, o dziaugiuosi, kad zmones pelnytai Ji vertina kaip labai stipru dainininka. Manau, dalyvavimo duetuose tikslas tuom ir pasiektas. Dziaugiuosi. Nuostabu. Belieka tiketis , kad Romas jau rimtai grizo i scena ir reikia laukti isleidziant nauju dainu albumu; )

 3. SIAULIETE

  Dziaugiuosi. Nuostabu. Pasiilgome jo nuostabaus balso, tikimes, kad Romas rimtai grizta i scena ir laukiame isleidziant nauju dainu .

 4. brigita

  ZMONES, BALSUOKIME NORS TRUPUTI UZ BUBNELI IR PILVELYTE NES JIE PASKUTINIAI JAU YRA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.