Su V.Uspaskichu susitikęs A.Valionis neturėjo valdančiosios koalicijos įgaliojimų, teigia premjeras

Premjeras Gediminas Kirkilas tikina, kad Kėdainiuose su melagingu partijos buhalterijos tvarkymu įtariamu Darbo partijos pirmininku Viktoru Uspaskichu susitikinėjęs socialliberalas Antanas Valionis neturėjo įgaliojimų kalbėti koalicijos vardu.
„Įgaliojimų koalicijos vardu jis tikrai neturėjo“, – interviu „Žinių radijui“ sakė G.Kirkilas.

Jo teigimu, minėti susitikimai nereiškia jokio Darbo partijos ir valdančiosios koalicijos suartėjimo.

Kaip žiniasklaida skelbė trečiadienį, kol socialliberalai derasi su socialdemokratais, valstiečiais liaudininkais, liberalcentristais ir pilietininkais dėl prisijungimo prie valdančiosios daugumos, įtakingas jų vadovybės narys A.Valionis lanko V.Uspaskichą, kuriam skirtas namų areštas.

„Mes buriame, kaip žinote, jau pusantrų metų, kas buvo pasakyta partijos pirmininko prieš pusantrų metų, plačią didelę koaliciją ir dirbame šia linkme. Pakviesti, kaip žinote, paremti šią byrančią valdančią mažumą, mes einam greičiau ne kokios ieškodami rinkiminės naudos, nes tai greičiau rinkiminė rizika, bet rūpindamiesi valstybės stabilumu. Taip kad vienas procesas kitam procesui visai netrukdo“, – sakė Naujosios sąjungos prezidiumo narys A.Valionis.

V.Uspaskichas LTV žinioms aiškino, kad susitikimai vyko A.Valionio iniciatyva.

„Kai nori pašnekėti, atvažiuoja patys. Nesu nusikaltėlis, kaip skelbiama. Kiti po truputėlį, kaip ir mes, domisi, kas ką darys per rinkimus ir viskas“, – susitikimus komentavo darbiečių lyderis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Su V.Uspaskichu susitikęs A.Valionis neturėjo valdančiosios koalicijos įgaliojimų, teigia premjeras"

  1. Vikintas

    Tai kas pastumėjo Valionį tokiam žygiui?Mėnulio pilnatis ar Uspaskio milijonai? Paulauskas- Uspaskio tvarinys.Viskas aišku.Reikia prikelti krikštatėvį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.