LNK ir A. Valinskas sutarė nutraukti bendradarbiavimą

Nuo sausio 17 dienos UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas” ir Arūnas Valinskas abiejų šalių sutarimu nusprendė nebepratęsti septynis televizijos sezonus trukusio bendradarbiavimo.

Arūnas Valinskas LNK televizijoje vedė laidą „Šeši nuliai – milijonas”, realybės šou „Kelias į žvaigždes” finalinius koncertus bei proginius renginius.

Vietoj A. Valinsko laidos „Šeši nuliai – milijonas” bus transliuojama nauja publicistinė laida „Kaip gyveni?”.

LNK TV ir A. Valinskas priėmė sprendimą smulkiau nekomentuoti išsiskyrimo priežasčių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , .

10 atsiliepimų į "LNK ir A. Valinskas sutarė nutraukti bendradarbiavimą"

 1. jura

  Na jau ir atsibodo vien į Valinską žiūrėti

 2. tikrai aš

  ir gerai padarė…lyg jau ir tikrai NUSIBODO… buvo kaipsakant kasdien…O RYTO FRONTE NIEKO NAUJO…LNK gera televizija tad naujintis grąžintis būtina… 😀 chi…chi…

 3. Min

  Ačiū dievui, gal neberodys visokių kelių į žvaigždes… Nors dėl „Šeši nuliai – milijonas” šiek tiek gaila, kartais visai įdomu būdavo pažiūrėt.

 4. Užsispyręs

  Bus laida Kaip gyveni be Šešių nulių – milijono 🙂 Nu va taip ir nieks nelaimėjo eh

 5. jo

  dabar Valinskas,Mikutavicius ir dar keli susibure i kruva ir kurs projektus kartu.Tikrai turetu jie neblogai sukurti.Visi tokie kieti vyrukai.Sekmes

 6. ?

  O ką reiškia LAISVAS ir NEPRIKLAUSOMAS KANALAS? Čia nuo ko jis laisvas-nuo Lietuvos ar nuo babkių? 🙄 . Tai reikškia kiti yra PRIKLAUSOMI ir NELAISVI KANALAI? 😕

 7. kritike

  gal pagaliau bus ramybe nuo tu tiriliuojanciu zvaigzdziu ir Valinsko dirigavimo. Tuo labiau, kad dainos baisines, balsa retas kuris turi, o tas kas turi ir tai turi daunuoti ka Valinskas nurodo. Ar ne laikas paskelbti konkursa „kas pasiulys gera laida LNK” Gal tuomet atsiras nauju veidu televizijoje, kurie sugebes ir be Valinsko ka idomaus sukurti.

 8. Valio

  Pagaliau, o tai jau nusibodo valinskinis tautos glušinimas.

 9. liucija

  Šaunuolis, Arūnai, už žodžius apie ,,neįkainuojamą” Romanovą. Jeigu tokių dalykų negalima reguliuoti – geriau spiauti į visa tai. O visa kita…Pats žinai, žmonės pavydi talentingiems žmonėms. Daug kas norėtų būti vietoj tavęs. Deja…Sėkmės tau.

 10. Dale

  Retai kada rasau tokiose diskusijose, bet cia tiesiog negaliu susilaikyti neparasiusi: jei Jus visi tokie gudrus ir protingi, zinote ko reikia ir ko nereikia TV, tai kodel nei vienas nenueinate i LNK ir nepadarote tai ka noretumete matyti ar girdeti, Jus visi tik daug kalbate, bet kaip matau dar nei vieno drasuolio neatsirado, kuris atsistotu ir kazka padarytu. Atsibodo jau Valinsko veidas TV? Tai eikite ir parodykite savo veidus TV. Taigi darykite kazka, o ne bereiksmiskai kalbekite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.