Konservatoriai atmeta premjero siūlymus trauktis iš komitetų vadovų postų

Konservatorių lyderis Andrius Kubilius tikina, kad Seimo komitetuose neproporcingai daug postų priklauso valdantiesiems socialdemokratams ir atmeta premjero Gedimino Kirkilo siūlymą trauktis.
A.Kubilius ketvirtadienį išplatintame pranešime pažymi, kad demokratiškai postai skirstomi proporcingai frakcijos dydžiui, tad 25 narius vienijanti Tėvynės sąjungos frakcija dabar turi tiek, kiek jai ir priklauso.

„Kas dabar turi per daug, tai socialdemokratai, mes ne kartą esame raginę Darbo partijos frakciją, liberaldemokratus pasiimti, kas priklauso jiems“, – teigė A. Kubilius.

G.Kirkilas trečiadienį pareiškė, kad komitetams vadovaujantys opozicionieriai nejaučia atsakomybės už Vyriausybės programą.

„Opozicinės partijos dabar turi valdžią kai kuriuose komitetuose, bet neturi jokios atsakomybės. Aš manau, kad tai nėra gera situacija“, – po Vyriausybės posėdžio trečiadienį sakė premjeras.

Žinių radijui ketvirtadienį jis taip pat teigė, kad konservatoriams, neberemiantiems Vyriausybės, būtų „logiška pasitraukti“.

„Man tai labai keista – nutraukiamos bendradarbiavimo sutartys su mažumos Vyriausybe, o norima išsaugoti postus ir skelbiamasi opozicija. Gana keista situacija“, – sakė premjeras.

Praėjusių metų rudenį nutarę nebepratęsti susitarimo su Socialdemokratų partija dėl paramos mažumos Vyriausybei, konservatoriai vadovaujamų postų Seime neatsisakė – jų atstovai šiuo metu vadovauja Audito, Europos reikalų ir Sveikatos reikalų komitetams, jų atstovas eina Seimo vicepirmininko pareigas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Konservatoriai atmeta premjero siūlymus trauktis iš komitetų vadovų postų"

  1. Kreivinas

    Kirkilas įsivaizduoja save kaip fundatorius alaus bare.Noriu,įtinki duodu alaus bokalui,jeigu ne- pasiunčia… Netikėjau,kad postai taip tvarkomi ir seime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.