Vilkinamas Šventosios uosto atkūrimo procesas

Susisiekimo ministerijos sekretoriaus Arvydo Vaitaus manymu, Šventosios valstybinio jūrų uosto atkūrimo procesas yra nepagrįstai vilkinamas.

A. Vaitkaus teigimu, procesas iš dalies sustojo Šventosios uosto klausimus bandant spręsti su Palangos savivaldybe.

Vakar apie tai kalbant Susisiekimo ministerijoje, sutarta, kad Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija per dvi savaites turi parengti priemonių planą, paskui jį suderinti su Klaipėdos apskrities viršininko administracija ir Palangos savivaldybe. Po mėnesio bus sušauktas išplėstinis posėdis Klaipėdoje, priimami galutiniai sprendimai ir planas turės būti pradėtas vykdyti.

Priemonių plane turi būti numatytas ir priešprojektinės dokumentacijos rengimas. Šiandien Palangos savivaldybė, pasak Susisiekimo ministerijos sekretoriaus, teisinasi tuo, kad joje pasikeitė trys vyriausieji architektai, keli administracijos vadovai. „Tačiau dėl šių priežasčių projekto įgyvendinimas negali sustoti. Šventosios uosto atkūrimą, turint omenyje projekto dydį, laikau valstybinės svarbos objektu. Jeigu mes neturėsime priemonių plano, nežinosime tiksliai, kas ką turi padaryti, už ką yra atsakingas, manau, tada tas projektas neturės ateities”, – vakar „Vakarų ekspresui” sakė A. Vaitkus.

Jis patikino, kad Šventosios uosto atkūrimui jau yra suplanuotos ir Europos lėšos. Paklaustas, kas šiuo metu labiausiai vilkina procesą, sekretorius atsakė manąs, jog trukdymų yra ir iš UAB „Energetikas”, kurio keli poilsiniai nameliai pateko į Šventosios uosto teritoriją ir dėl kurių reikėjo koreguoti šio uosto detalųjį planą, pusės. Jo atstovai reiškia įvairias pretenzijas. Ar jos pagrįstos, A. Vaitkus sakė nedrįstąs spręsti, tačiau įvairūs ginčai trukdo procesui judėti į priekį. O ir Palangos savivaldybė, jo manymu, visus klausimus galėtų spręsti greičiau.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Lietuvoje su žyma , , .

1 atsiliepimas į "Vilkinamas Šventosios uosto atkūrimo procesas"

  1. prasauskas juozas

    As labai pritariu sventosios uosto atkurimo projektams-bet reikia apgalvoti kad uostas,nors ir nedidelis,bet butu daugiau jachtinis arba pradzioje atluri kaip jachtiny,o veliau yvesti krovinines ir karo laivu bazes daly-daugiafunkcionalumo siekti neskubant.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.