Žvaigždiškos šventės

Žvaigždėms nesvetimi žmogiški dalykai – jos, taip pat kaip ir paprasti mirtingieji, švenčia Kalėdas ir Naujuosius metus. Šį ypatingą metą galima šiek tiek atsipalaiduoti, pamiršti (neilgam) savo žvaigždišką statusą, pabūti su artimaisiais. Iš principo garsenybės peršventes ir laiką leidžia taip pat kaip ir mes. Na, gal tik jų užmojai didesni ir pinigų iššvaistoma daugiau… O šiaip – užstalė, susitikimai su draugais, sveikatingumo programos, televizorius…

Gražuolis Kolinas Farelas mėgsta sutikti Kalėdas gimtajame Dubline, gerų draugų kompanijoje. Puikioji Amelija – Odri Totu jas švenčia taip pat tik namuose. O Bejonsė Nouls dievina šventinį stalą, nes tik šiomis dienomis ji gali pamiršti apie figūrą ir prisikimšti iki soties.
Namisėdomis tapo ir daugiavaikė Bredo Pito bei Andželinos Džoli šeimynėlė. Kalbama, kad pastaruoju metu jiems kilo šiokių tokių probelmų. Ką gi, Kalėdos – puikus pretekstas pabūti drauge ir pakaitinti begęstančius jausmus.

Tiesa, ne visi Holivude tokie nuobodos. Padaužos Lindsė Lohan ir Peris Hilton verčiau jau per šventes siaučia klubuose nei nykiame šeimos rate. O Karmen Elektra kaip tik prieš Kalėdas į savo namus pasikvietė striptizo šokėjų bei savo draugių lesbiečių. Grįžęs Karmen vyras buvo šoke, kai atsidūrė penkių apsinuoginusių moterų apsuptyje.
Gana daug žvaigždžių mėgsta šventines atostogas praleisti slidinėjimo kurortuose. Pavyzdžiui, Renė Zelvėger dievina ne tik slidinėti, bet ir lakioti ant snieglentės. Aktyvaus žiemos poilsio mėgėjai taip pat yra Tomas Kruzas, Leonardo di Kaprijas, Džimas Keris, Sara Džesika Parker, Demi Mur, Hju Grantas, Monika Beluči, Dženifer Lopes…
O štai Robertas Redfordas viename kurorte įkūrė nuosavą kotedžų miestelį būtent garsenybėms. Čia yra keletas restoranų bei sveikatingumo centras.

Deja, linksminsis ne visi, ir ne tik tie, kurie neturi užtektinai pinigėlių. Aktoriui Kiferiui Saterlendui metų baigiamąsias šventes teks sutikti už grotų – vyrukas pradėjo „atsiskaitinėti“ už vairavimą išgėrus. Eilinį kartą pagautam girtam prie vairo aktoriui nebepavyko išvengti teisėsaugos rankos. Tai nutiko praėjus mažiau nei mėnesiui po to, kai Kiferis sumokėjo baudą už analogišką prasižengimą.
Aktoriaus Donaldo Saterlando sūnus, ne mažiau garsus už tėvą, bausmę atliks privačiame Glendeilo kalėjime, kur sutiks ne tik Kalėdas bei Naujuosius metus, bet ir savo gimimo dieną, kuri buvo gruodžio 21 dieną. Glendeilo policijos vadovas patikino, kad išskirtinio elgesio su juo Kiferis gali nesitikėti. Kaip ir vis kiti nuteistieji jis dirbs skalbykloje bei virtuvėje, o faktas, kad jis yra garsenybė, buvo paliktas už kalėjimo durų, kai tik Kiferis pateko į vidų.
Suprantama, taiga toli gražu ne kiekvieno skoniui. Ketrin Zeta-Džouns ir Maiklas Duglas mieliau leidžia kalėdines atostogas kur nors paplūdimyje po karšta saule. Jiems pritaria ir karšta ispanė Penelopė Kruz, kuri mėgsta ilsėtis Karibuose.

Žeraras Depardjė ne toks konservatyvus – šventes aktorius sutinka kaskart kitose vietose. Tarkim, vienas Kalėdas prancūzas sutiko Ukrainoje.
Kai kurioms žvaigždėms su Kalėdomis susiję ne tik geri prisiminimai. Kai Piteris O’Tulas buvo vaikas, jo tėvas kartą prieš Kalėdas grįžo namo gerokai neblaivus. Matyt, su kolegomis minėjo. Vargšas vaikas ėmė domėtis, kada gi pagaliau pasirodys Kalėdų Senelis su dovanomis. Galiausiai, jis taip su savo klausimais įkyrėjo, kad tėvas neapsikentęs išėjo pro duris, pripūtė popierinį maišelį ir garsiai jį susprogdino. Grįžęs pareiškė esą tai Kalėdų Senelis nusišovė… Piteriui tais metais šventės buvo kaip reikiant sugadintos.
Kartą Kalėdas savo žmonai Kalėdas sumovė ir Silvesteris Stalonė – aktorius jai padovanojo apmokėtą kvitą krūtų didinimo operacijai. Galima tik įsivaizduoti, kokia buvo jos reakcija.
O Hju Grantą vaikystėje versdavo dainuoti kalėdines giesmes. Šis užsiėmimas jam be galo nepatiko, todėl netgi dabar artėjant Kalėdoms Grantas nejučia susigūžia. Nors dainuoti dabar jau niekas neverčia.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , , , , , , , , , , .

1 atsiliepimas į "Žvaigždiškos šventės"

  1. eva

    😮 nu ka zinau ka jums pasakyti? 😳
    kalėdos yra nuostabios!!!! 😯 😛 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.