Premjeras skeptiškai vertina A.Paleckio kompetenciją kultūros srityje

Premjeras Gediminas Kirkilas skeptiškai įvertino Vilniaus vicemero socialdemokrato Algirdo Paleckio kompetenciją kultūros srityje.
G.Kirkilas ketvirtadienį žurnalistams sakė jog, politikams reikia labai atsargiai kalbėti apie kultūrą, ypatingai – jeigu jos neišmano.

„Aš visiškai pritariu Jurgai Šeduikytei. (…) Ką gali pasakyti apie žmogų, kuris sako tokius žodžius – reiškia jis visiškai nieko neišmano. Aš paprastai stengiuosi apie tas sritis, kurių neišmanau, nekalbėti arba kalbėti mažiau, o juo labiau nemokyti menininkų”, – samprotavo Vyriausybės vadovas, tačiau pridūrė, kad socialdemokratai – demokratiška partija, ir joje visi gali turėti savo nuomonę.

Sostinės savivaldybės Kultūros, švietimo, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narys J.Paleckis yra pareiškęs, jog profesionalųjį meną turėtų remti Kultūros ministerija ir „elitas”.

Trečiadienį Vilniaus Rotušėje pagerbiant nusipelniusius sostinei žmones dainininkė Jurga Šeduikytė atsisakė priimti apdovanojimą iš mero liberaldemokrato Juozo Imbraso rankų.

Taip ji pasielgė dėl, jos manymu, nederamos Vilniaus miesto savivaldybės tarybos kultūros politikos ir nesutikdama su sostinės vicemero Algirdo Paleckio nuomone.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , .

1 atsiliepimas į "Premjeras skeptiškai vertina A.Paleckio kompetenciją kultūros srityje"

  1. SSS

    Palecki, lauk is VLN!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.