Ar šių dienų merginos lengvai prieinamos?

Spauda, TV, literatūra, tėvai, bažnyčia, mokykla ir bendraamžiai siūlo tikro vyro ir tikros moters elgesio pavyzdžius. Kas, ką, su kuo, kur, kada ir kodėl gali ar negali daryti, sprendžia visuomenės kultūra.

Tačiau patarimų ir draudimų ne kiekvienas laikosi, o apsisprendusieji nuo jų smarkiai nenukrypti gana laisvai renkasi patraukliausią meilės ryšių viziją. Gana dažnai susiduriame su klausimu, kiek daug ji gali rodyti iniciatyvos, kiek paslaptingumo turėtų išlaikyti mergina.

Teiginys, jog lengvai pasiekiamas dalykas nėra patrauklus, neabejotinas. Su juo sutinka visi mokslininkai, bet dažnai žmogus nesugeba jo prisiminti bei juo pasinaudoti, kai tenka rūpintis žaismingais meilės santykiais. Elizabetha Fein ir Sara Schneider pabandė sudaryti taisyklių, kurių besilaikanti moteris keltų sunkiai pasiekiamos, bet drauge ir itin patrauklios įspūdį, sąrašą.

Pokalbiai telefonu

Susipažinus ir maloniai paplepėjus, apsikeičiama telefono numeriais. Jei labai patrauklus vyriškis bando įsiūlyti savąjį, tereikia atsisakyti ir leisti jam pačiam skambinti, t. y. rodyti iniciatyvą. Be to, kai jis paskambins, pokalbis neturėtų trukti ilgiau kaip 10 minučių.

Pasiūlymas

Pasiūlymas susitikti turi būti priimtas su entuziazmu, bet atmestas, nes kaip tik tuo metu labai svarbūs ir neatidėliotini jūsų reikalai tam kliudo. Dėl susitikimo turi būti tariamasi iš anksto. Tarp pakvietimo ir pasimatymo turi praeiti bent trys dienos.

Pasimatymai

Pasimatymams su gyvenančiu kitame mieste vyriškiu irgi galioja trijų kartų taisyklė. Tik po to, kai susidomėjęs vyras tris kartus apsilanko jam patinkančios moters mieste, ši gali nuvykti pas jį (o dar geriau – tartis dėl susitikimo pusiaukelėje).

Tarnybinis romanas

Bendras darbas ar mokslas dažnai suveda vyrą ir moterį, o drauge supainioja dalykinius ir asmeniškus ryšius. Mokslininkai siūlo nesistengti kokiais nors išradingais kerais patraukti bendradarbio ar viršininko dėmesį. Jų nuomone, tereikia gerai dirbti ir gerai atrodyti. To visai pakaks norint būti pastebėtai, o sulaukus pasiūlymo kartu išgerti puodelį kavos, papietauti ar kur nueiti, vėl tiktų laikytis trijų subtilių atsisakymų taisyklės: pasakyti, jog tai būtų malonu, leisti ir skatinti kviesti dar kartą ir sutikti, jeigu kviečiama iš anksto.

Be abejo, šios E. Fein ir S. Schneider pateiktos taisyklės daugiau rekomendacinio tipo. Būtų idealu, jei visada galėtume taip elgtis. Visgi dažnai situacijos pakrypsta kitokia linkme nei norėtųsi. Tad svarbiausia – nepamiršti rekomendacijų, o kartu – mokytis jas pritaikyti konkrečioms aplinkybėms.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Psichologija su žyma , , .

10 atsiliepimų į "Ar šių dienų merginos lengvai prieinamos?"

 1. lo

  pacios kabinasi ant kaklo ir net vedusiems vyrams

 2. Vyras

  Siu laiku miterys labai agrasyvios ir pacios kabinasi prie vyru. Tik pasiziurekite kas darosi vasara pakkuose……??? Jaunos mergaites……kur ju tevai???? moteru elgesys yra VALKATU elgesys. Jau su pirmu susitikimu kojas isskestos…… Todel pagal statistikas Lietuvoje daugiausia daroma abortu. Moterys jau neturi nei dorumo, nei sazines, TIKROS VALKATOS. Todel vyrai nenori vestis. Kam jam pirkti karve jeigu jis gauna pakankamai pieno. Vyrui butu daug idomiau jeigu jis pats galetu nerengti moteri, o ne ji jau gatavai ateina nusirengusi ir kojas issketusi.

 3. rima

  nereikia cia ant visu moteru varyti.ne visos tokios yra.bet vyrai irgi nesventi.tai kad nevarykit cia per daug 👿

 4. Pritarintis vyrui

  Vyro komentaras labai teisingas. Taip yra isimciu, bet tai tik mazuma, dauguma vertos pasigailejimo ir ………. Jos ir uzsienyje vadinamos prastatutems. Vedusios ar ne, vienodai kabinasi prie vyru, nepaisant ar jie vede, ar turi seima. Isardo seimas. Sunku suprasti kur yra ju savigarba….???? Gal jos net nezino zodzio ” SAVIGARBA ” prasmes????

 5. VVV

  gaila jaunimo,nes jie jau nebesuvokia meiles.

 6. Moteris raso vyrui

  Kodel apsimetineji ir rasinejiesi skirtingais vardais? Esi tikras nepraustaburnis bailys. Manai nesuprantame, kad vyras ir pritariantis vyrui yra vienas ir tas pats asmuo?! Ir braizas, ir net tos pacios klaidos kartojasi! Tikriausiai esi koks senbernis ir tik del savo kvailo budo ir neapykantos kitai lyciai negali susirasti sau antros puses. Uzuojauta tau vyre, jei taip dar galima tave pavadinti:D

 7. mina

  Ar dar yra vyru? Tik pavadinimas,o tikro vyro su ziburiu reikia paieskoti ir tai ar rasi !
  Tegul geriau pasiziuri i save:apsileide, netvarkingi ir t.t,o vaidina ERELIUS!

 8. net nemeginkite

  aiskinti,tegul sau sekmingai barsto savo jaunyste,sveikata,laika,viska.TIK LAIKAS viska sustatys i savo vietas.jei merga lipa seniui ant galvos ,tegul lipa.

 9. ..

  Kas cia iesko tikru vyru?
  pacios merguzeles net neduoda jiems pasireiksti, visa iniciatyva perima i savo rankas, pacios kabina pacios skeciasi ne neklausia ar tas pakabintas vyrukas nori. Nera vyrams kada nei vyru pasijust, nei kada sparna parezt nei kazkaip uzkariaut mergia, tik litais pamojuoja ir merguzeles pamirsta viska. Nesvarbu senas, jaunas, storas, plonas ,vedes ,nevedes, svarbu kad pinigine storesne butu. Tokio zodzio kaip savigarba daugelis turbut ne nezino. Gaila kad moteriskas kuklumas ir dorumas tapo retenybe. bet ar ne mes suauge kalti? Kaip auklejam savo vaikus kaip pateikiam vertybes tokie jie ir uzauga. Teist visuomet lengviau nei atsakyt uz savus veiksmus. jei leidziam joms tokioms augti tai jos tokios ir buna.
  Pernai veziau mergaite i stovykla, tai jau 11 metu snargles vaiksto pasidabine su rankinukais, joms zaidimai neidomu, jos tik i vyresnius dairosi. Tai ateitis kaip ir aiski tokiu panelyciu, uzaugs grobuonemis. Nesakau kad visos tokios bet tikrai didesnioji dalis.

 10. zuose

  😯 💡 zinote yra visokiu mergu ir visokiu bernu,gaila kad paaugles barsto savo jaunyste,laikas prasvilpia labai greitai ir kartais tiesiog nebelieka ko gailetis,bet LAIKAS viska sustato i vietas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.