A.Jonaitienė susigrąžino Bružaitės pavardę

Vakar Kelmės apylinkės teisme paskelbtas savo vaikų nužudymu įtariamos Almos Jonaitienės ir Virgilijaus Jonaičio skyrybų verdiktas.

Skyrybų kaltininke pripažinta A.Jonaitienė. Tarp besiskiriančių šalių sudaryta taikos sutartis. Posėdyje nedalyvavo nė vienas sutuoktinių. Moteriai, jai pageidaujant, leista susigrąžinti mergautinę pavardę.

Teismo sprendime nurodyta, kad skyrybos įvyko dėl A.Jonaitienės neištikimybės. Nuspręsta, kad vaikai gyvens su tėvu V.Jonaičiu. A.Jonaitienė galės bendrauti su vaikais tik V.Jonaičiui prižiūrint ir dalyvaujant. Turtas dalijamas lygiomis dalimis. A.Jonaitienės dalis perduodama trims likusiems vaikams. Įtariamoji, anksčiau pretendavusi į šeimai paaukotus pinigus, šių ketinimų atsisakė jau per ankstesnius posėdžius. A.Jonaitienės prašymu, jai bus sugrąžinta mergautinė pavardė – Bružaitė.

V.Jonaitis LŽ teigė teismo sprendimu patenkintas ir tvirtino, kad su vaikais žmonai leis susitikti tik tada, kai patys vaikai to norės. „Man buvo svarbu kuo greičiau nutraukti bet kokius ryšius su ja. Kol kas vaikai nerodo jokio noro susitikti su mama. Taikos sutartis leidžia man neleisti jai matytis su vaikais.“

V.Jonaitis neprieštaravo, kad buvusi žmona susigrąžintų mergautinę pavardę. Vyras sako, jog jam nėra jokio skirtumo. Tačiau vis dėlto jį šiek tiek guodžia, kad buvusi sutuoktinė nebesivadins jo pavarde.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.