E.Iglesiaso norai Vilniuje išsipildys

Lapkričio 29 dieną, ketvirtadienį, Vilniuje koncertuosiantis garsus ispanų gražuolis dainininkas Enrique Iglesiasas pateikė pageidavimų koncerto rengėjams.

Seksualiuoju širdžių ėdiku vadinamas E.Iglesiasas per viešnagę sostinėje surengs vienintelį koncertą. Per 8 tūkst. bilietų seniai yra išgraibstyti. Dainininko pageidavimu, per pasirodymą žiūrovai galės užimti tik sėdimas vietas. Rengėjų pastangos surengti papildomą koncertą nebuvo sėkmingos: Enrique koncertų grafikas perpildytas.

Į Lietuvą atvykstančios žvaigždės koncerto rengėjus paprastai pribloškia specialių pageidavimų sąrašu arba nustebina neįtikimu kuklumu. Ko gi norėtų žavusis E.Iglesiasas?

Dainininkas į valgiaraštį panoro papildomai įtraukti sušį, marinuotą imbierą ir raudonąjį „Baurdeaux ST. Emilion“ vyną. Lotynų muzikos superžvaigždė į grimo kambarį taip pat prašo pristatyti šešis butelius „Heineken“ alaus, butelį brendžio-degtinės „Grey Goose“, keturis buteliukus dietinės ir įprastos „Coca-Colos“, šešis pusės litro butelius kambario temperatūros šaltinio vandens bei arbatos ir kavos. Taip pat pageidauja egzotiškų vaisių ir riešutų.

E.Iglesiasą lydinčią personalo komandą koncerto organizatoriai privalės maitinti keturis kartus per dieną – pusryčiai 7 val. ryto, priešpiečiai – vidurdienį, pietūs 17 val. ir vakarienė 23 valandą.

E.Iglesiasas mūsų šalyje koncertuos pirmą kartą. Jį atlydės 4 autobusai ir 4 sunkvežimiai, kurie atgabens visą garso ir šviesos techniką.

Enrique yra vienas sėkmingiausių solo atlikėjų per visą populiariosios muzikos istoriją. Karjerą jis pradėjo 1995 metais, kai buvo išleistas debiutinis ispaniškai atliktų jo dainų albumas „Enrique“, kuris per mažiau nei tris mėnesius buvo išpirktas pusės milijono tiražu. Beveik per dešimtmetį atlikėjas tapo vienu žinomiausių dainininkų, kurio albumus savo fonotekose turi daugiau nei 40 mln. muzikos gerbėjų. Šiemet dainininkas išleido jau aštuntą albumą „Insomniac“, į kurį pristatančių pasaulinių gastrolių grafiką yra įtrauktas ir koncertas Vilniuje. Pasak renginio organizatorių – agentūros „Effectus“ – specialiai E.Iglesiaso pasirodymui bus statoma įspūdinga scena, užimsianti nemažą pramogų arenos plotą. Kaip ir dera pasaulinei žvaigždei, garso ir apšvietimo techniką atlikėjas ketina atsigabenti pats.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

2 komentarai į "E.Iglesiaso norai Vilniuje išsipildys"

  1. ...

    Jooo berniukas,saldainiukas

  2. sun

    nevarykit,gerai? 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.