Indonezijoje per žemės drebėjimą žuvo trys, sužeisti 45 žmonės, praneša ministerija

Pietryčių Indonezijoje netoli Sumbavos salos anksti pirmadienį įvyko 6,7 balo žemės drebėjimas, per kurį žuvo trys žmonės, o dar 45 buvo sužeisti, pranešė Sveikatos ministerija.
„Žuvo dar du žmonės“, – pranešė Sveikatos ministerijos atstovas spaudai Rustamas Pakaya (Rustamas Pakaja), kiek anksčiau nurodęs, kad per žemės drebėjimą žuvo vienas penkerių metų berniukas ir buvo sužeisti 45 žmonės.

Daugiau informacijos apie šių žmonių žūtį jis nepateikė.

Dauguma sužeistųjų gydomi bendrojoje ligoninėje Dompu mieste, kuris pateko tarp labiausiai nukentėjusių apygardų, pranešė šios ligoninės gydytoja Suriyani (Surijani).

„Atvežė 34 sužeistus žmones. Žmonės, kurie patyrė lengvesnius sužalojimus, jau paleisti namo, bet apie 20 sužeistųjų su kaulų lūžiais, atviromis žaizdomis ir galvos traumomis tebėra gydomi ligoninėje“, – sakė ji.

Radijas „ElShinta“ pranešė, kad Dompu rajone sugriauta apie 200 namų, bet policija patvirtinti šio skaičiaus kol kas negalėjo.

Indonezijos meteorologijos agentūra išmatavo, kad žemės drebėjimo stiprumas siekė 6,7 balo pagal Richterio skalę, bet JAV geologijos institutas drebėjimo galia buvo kiek mažesnė – siekė 6,4 balo.

Vėliau salą sukrėtė pakartotiniai smūgiai, kurie dar labiau įbaugino panikuojančius gyventojus. Vieno iš pakartotinių smūgių stiprumas siekė 5,6 balo.

Indonezija labiausiai nukentėjo per 2004 metų gruodį žemės drebėjimo sukeltą cunamį, kuris vien tik Ačės provincijoje nusinešė 168 tūkst. žmonių gyvybių.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

1 komentaras į "Indonezijoje per žemės drebėjimą žuvo trys, sužeisti 45 žmonės, praneša ministerija"

  1. NEILLITA

    TOKIOS NELAIMES NIEKAM NELINKECIAU… BAISU…. 😥

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.