Lietuvės iškovojo pusę kilogramo medalių

Daugpilyje vyko tarptautinis moterų imtynių turnyras. Varžybose, skirtose Latvijos nepriklausomybės dienai pažymėti, mūsų sportininkės iškovojo net vienuolika medalių.

Suaugusiųjų grupėje nugalėtojomis tapo trenerio Aivaro Kaselio auklėtinės Iveta Taškūnaitė (48 kg) ir Roberta Jarušaitė (55 kg) iš Šiaulių bei kaunietė Gustė Jakštytė (51 kg, treneris Arūnas Paplauskas). Trenerio Valdo Grišiaus auklėtinė Giedrė Visockytė (59 kg) iš Raseinių užėmė antrąją vietą.

Jaunimo varžybose sidabro medalius iškovojo Vaida Puidaitė (49 kg, Vilkaviškis) ir Indrė Bubelytė (56 kg, Šiauliai-Anykščiai).

Deimantė Butavičiūtė (52 kg, Šiauliai), Justina Aldusevičiūtė (52 kg, Šiauliai-Anykščiai), Sima Žiogaitė (56 kg, Anykščiai), Aistė Balčiūnaitė (60 kg, Šiauliai-Šiaulių rajonas) ir Teresė Žvingilaitė (70 kg, Kaunas) užėmė trečiąsias vietas. Imtynininkių treneriai: Aivaras Kaselis, Vidmantas Žibutis, Arūnas Paplauskas, Vidmantas Budraitis, Arvydas Krikščiūnas ir Jonas Jurkynas.

Tarptautiniame turnyre dalyvavo 14 komandų iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

O Vilniuje tuo metu vyko Lietuvos imtynių federacijos prezidiumo posėdis, kuriame buvo svarstomi kandidatai į šalies vyriausiojo trenerio pareigas. Posėdyje dalyvavę prezidiumo nariai vienbalsiai išrinko Grigorijų Kozlovskį. Vienas geriausių imtynių specialistų pasaulyje Grigorijus Kozlovskis gyvena Gomelyje (Baltarusija). Treneris yra išugdęs daug planetos ir Europos čempionų: Leonidą Libermaną, Viačeslavą Makarenką, Vladimirą Kopytovą, sūnų Aleksandrą Kozlovskį.

67 metų G.Kozlovskis Lietuvos rinktinę konsultuoja nuo 2000 metų. Šiuo metu specialistas dirba Vilniaus miesto olimpiniame sporto centre. Rugsėjo mėnesį vykusiame pasaulio čempionate jo auklėtinis Mindaugas Ežerskis užėmė antrąją vietą, o Valdemaras Venckaitis iškovojo bronzą. Kartu su medaliais sportininkams atsivėrė durys į Pekino olimpines žaidynes. Paklaustas apie kitų atletų galimybes patekti į Olimpiadą, treneris atsakė, kad realių šansų turi dar 3-4 imtynininkai, kurie savo laimės ieškos per atrankos turnyrus.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .

1 atsiliepimas į "Lietuvės iškovojo pusę kilogramo medalių"