Šiais metais „Dorado“ Kalėdas puošia ledu

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki gražiausios metų šventės, namų dizaino ir dovanų idėjų salonas „Dorado” pristato klasika ir eklektika apipintas ledines Kalėdas. Aukso ir sidabro spalvų dermė, šalčio ir ledo pojūčių žaismas dekoro elementų ir indų faktūrose – šių Kalėdų vizitinė kortelė.
„Kalėdos – žiemos šventė, tad namų dekoravimo tendencijos atspindi šios šventės simbolius – šaltį, ledą, skaidrumą. Indai ir namų puošybos elementai atrodo lyg iškalti iš ledo – skaidrūs it krištolas arba apšerkšniję. Gan griežtos daiktų formos – kvadratai, kubai – vizualiai primena ledo gabaliukus. Tačiau tai jokiu būdu nėra šaltos, stingdančios Kalėdos. Baltos gėlės, sidabro ir aukso eglės žaislai, krištolinės žvakidės ir porceliano indai kuria lengvų it snaigė ir kartu jaukumu spinduliuojančių Kalėdų įspūdį,” – pasakoja Ingrida Fedaravičienė, „Dorado” salonų direktorė.
Pasak jos, baltų orchidėjų, tulpių, kalijų žiedai, šerkšnu padengtos natūralios medžių šakos priartina namų dekorą prie gamtos. Šventinėje aplinkoje sterili balta spalva įgauna gyvybės, krištolo briaunomis šokinėja vaivorykštės spinduliai, žvakių liepsnos kontrastuoja su šalčio pojūčiu. Visa tai kuria ypatingai elegantišką kalėdinę atmosferą ir sukelia dar nepatirtus jausmus.
Šiais metais pagrindinį Kalėdų simbolį eglutę būtina puošti pasirinkus kokią nors temą. Drąsieji gali rinktis azartinius žaidimus ir eglę puošti kortomis. Klasikos šalininkai gali rinktis pasakos temą. Fėjų ir elfų figūrėlės iš naujo papasakos Pelenės istoriją. Karščiausia šio sezono naujiena – nepuošta, bet pati savaime šviečianti eglutė. Visas jos žavesys slypi minimalizme.
Šventinis stalas dera prie namų aplinkos dekoravimo ir kuria vieningą vaizdinį. Sidabriniai stalo įrankiai, krištolo taurės, sidabru ar bronza išmarginti balti indai – šių Kalėdų stalo puošmenos. Varveklių girliandomis ir aukso, sidabro spalvos žvakėmis skoningai dekoruota aplinka bei stalas į kiekvieno namus atneš tikrą žiemą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Interjeras su žyma , , .

1 atsiliepimas į "Šiais metais „Dorado“ Kalėdas puošia ledu"

  1. Ingutė15

    šiemet Kalėdos bus tikrai įspūdingos, nes puošiu kaip tik šiomis spalvomis, kurios man labai patinka 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.