Paskutinis Rusijos kariuomenės padalinys iš Gruzijos persikelia į Armėniją

Paskutinis ešelonas su Rusijos 12-osios karinės bazės kariais ir turtu išvyko iš Gruzijos į Armėniją, ketvirtadienį agentūrai „Interfax“ sakė Rusijos sausumos kariuomenės vyriausiojo vado pavaduotojas pulkininkas Igoris Konašenkovas.
„Ešelonas ketvirtadienio rytą pravažiavo Zestafonio stotį. Į Armėnijos Griumio miestą, kur dislokuota Rusijos 12-oji karinė bazė, jis turi atvykti antrojoje dienos pusėje“, – sakė I.Konašenkovas.

Jis pabrėžė, kad „12-ąją brigadą“ – paskutinę iš likusių Gruzijos teritorijoje, buvo numatoma iškeldinti 2008 metais, bet Rusija parodė gerą valią ir uždarė bazę pirma laiko“.

Anksčiau I.Konašenkovas pranešė, kad ešeloną sudaro 24 vagonai ir platformos ir kad iš viso kroviniai sveria maždaug 200 tonų.

„Tuo pačiu ešelonu į Armėniją išvyko Rusijos kariuomenės grupės Užkaukazėje vadas generolas majoras Andrejus Popovas ir paskutinės Gruzijos teritorijoje likusios 12-osios karinės bazės vadas generolas majoras Anatolijus Danilovas, 150 šios kariuomenės grupės karių, kurie parengė krovinius išgabenti į Rusiją ir Armėniją, taip pat – 40 jų šeimų narių su asmeniniu turtu“, – pranešė vyriausiojo vado padėjėjas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.