D.Beckhamas reklamuos apatinius

Anglijos futbolo žvaigždė Davidas Beckhamas pasirašė sutartį tapti mados namų „Armani“ apatinio trikotažo modeliu.

Pagal sutartį, kurios vertė siekia 30 mln. dolerių, futbolininkas šios kompanijos apatinį trikotažą vyrams reklamuos trejus metus iki 2010-ųjų.

D.Beckhamas jau pozavo pirmiems „Armani“ reklamos, kuri kitų metų sausį pasirodys žurnaluose ir ant reklaminių stendų, pavyzdžiams.

O D.Beckhamo gerbėjai Austrijoje varžosi dėl galimybės dieną praleisti jo patale.

D.Beckham gerbėjai Austrijoje užgulė telefonų linijas per vieną radijo pokalbių laidą, kuri kaip prizą siūlo praleisti dieną viešbučio kambaryje, kur nebus pakeista naudota futbolo žvaigždės patalynė, pranešė „Ananova“.

Gerbėjai turi skambinti, rašyti žinutes ar elektroninius laiškus, kuriuose prašome paaiškinti, kodėl būtent jie turėtų vykti į viešbutį, kuriame buvo apsistojęs D. Beckhamas, ir praleisti dieną lovoje, kurioje jis miegojo.

Radijo laidų vedėjai klausytojams pasakoja įvairių pikantiškų detalių apie paauglių dievaičiu laikomą futbolo žvaigždę, tarp jų ir tai, kad D.Beckhamas apatinių nedėvi antrą kartą.

Ši akcija per Austrijos radiją vyks savaitę iki Anglijos komandos rungtynių su Austrija penktadienį.

Manoma, kad D.Beckhamas į Austriją atvyks vienas, kadangi žmonos ir draugės nėra kviečiamos dalyvauti draugiškose rungtynėse, teigė Austrijos žiniasklaida.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.