Europos Humanitarinis Universitetas įsteigė tarptautinę valdybą

Europos Humanitarinis Universitetas (European Humanities University), kuris yra tremtyje Vilniuje veikiantis baltarusių universitetas, įsteigė tarptautinę valdybą. Valdyba nuo šiol koordinuos universiteto rėmimo lėšų rinkimą ir bus atsakinga už veiklos strategijos ir biudžeto planavimą, bendradarbiaujant su rektoratu ir senatu.

„Šios permainos pabrėžia tarptautinį Europos Humanitarinio Universiteto profilį ir donorų įsipareigojimus dėl universiteto ateities plėtros. Labai svarbu, kad Europos Humanitarinis Universitetas gali užtikrinti veiklos finansavimą ateinantiems 3-5 metams, o valdyba bus svarbi šio proceso dalis”, – teigia Teppo Heiskanen, Šiaurės ministrų tarybos biuro Lietuvoje direktorius.

Valdybą sudaro 11 narių. Tai Danas Davidsonas (Amerikos tarptautinio švietimo tarybų prezidentas, JAV), Leonidas Donskis (Vytauto Didžiojo Universiteto profesorius, Lietuva), Aleksandras Kalbaska (Europos Humanitarinio Universiteto profesorius ir senato pirmininkas), Anne Lonsdale (Kembridžo Universiteto prorektoriaus pavaduotoja, Jungtinė Karalystė), Olli Loukola (Helsinkio Universiteto profesorius, Suomija), Anatolijus Michailovas (Europos Humanitarinio Universiteto rektorius), Džordžas Princas (Hempšyro Universiteto buvęs direktorius, JAV), Bleiras Ruble‘as (Kenano Rusijos Studijų Instituto vadovas, JAV), Klausas Segbersas (Berlyno Laisvojo Universiteto profesorius, Vokietija), Peras Unkelis (Stokholmo grafystės valdytojas, Švedija) ir Edvardas M. Valšas (Limeriko Universiteto buvęs direktorius, Airija).

Europos Humanitarinis Universitetas tai pat priėmė du naujus narius į Visuotinį dalininkų susirinkimą: Eurazijos Fondą ir Atviros Visuomenės Institutą.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Švietimas su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.