Per LNK – garsioji „Vergės Izauros“ istorija

LNK rodys legendinę istoriją apie vergę Izaurą. Naujas LNK serialas „Vergė Izaura“ sukurtas pagal žymųjį Bernardo Guimaraes romaną, kuris pasakoja neįtikėtinai skaudžią ir dramatišką istoriją apie beprotišką kavos plantacijos savininko meilę savo jaunutei vergei.

Serialo veiksmas vyksta 1875 –aisiais Brazilijoje, dar prieš galutinį vergovės panaikinimą.

Vergė Izaura, gražuolės vergės ir dvaro prižiūrėtojo Migelio duktė, gyvena komandoro Almeidos dvare, globojama komandoro žmonos Gertrūdos. Ji Izaurą augino kaip savo dukterį ir išauklėjo kaip kilmingą merginą. Izauros gyvenimas virsta tikru pragaru, kai į dvarą grįžta komandoro ir donjos Gertrūdos sūnus palaidūnas Leonsijus, kuris pajunta gražiajai vergei didžiulę aistrą. Į skolas įklimpęs Leonsijus iš išskaičiavimo veda už turtingo pulkininko Sebastijano dukters Malvinos, bet siekia suvedžioti Izaurą ir atimti jai nekaltybę.

Donja Gertrūda nusprendžia suteikti Izaurai laisvę, bet miršta, nespėjusi to padaryti, paskui miršta ir komandoras Almeida. Nebepakęsdama žiauraus Leonsijaus elgesio, Izaura kartu su savo tėvu Migeliu pabėga iš Leonsijaus dvaro ir prisiglaudžia vienam nuošaliam dvare netoli San Paulo. Pabėgėlė pasivadina Elviros vardu ir gyvena toli nuo miesto ir žmonių. Ją suranda vergų medžiotojas Martinjas, ir Izaura grąžinama savo žiauriajam šeimininkui Leonsijui…

Ši istorija kartą jau buvo ekranizuota 1976-aiaisias. Ir senąją „Vergės Izaura“ versiją, ir naująjį 2004-ųjų serialą režisavo tas pats Hervalis Rossano. „Vergės Izauros“ ekranizacija 1976-aisiais tapo dideliu įvykiu. Šis serialas laikomas populiariausiu per visą istoriją Brazilijos serialu. „Vergė Izaura“ tapo pirmąją Sovietų sąjungoje parodyta muilo opera, tiesa, iš 100 serijų sutrumpinta iki 15-os. Dėl šio serialo populiarumo Vengrijoje kilo net komiškų situacijų – žmonės ėmė rinkti pinigus, kad išlaisvintų vergę Izaurą.

2004 metais brazilų kino kompanija „Rede Record“ sukūrė naują „Vergės Izauros“ versiją. Serialo filmavime dalyvavo net kai kurie tie patys aktoriai. Tarp jų – ir piktojo Leonsijaus vaidmens atlikėjas Rubensas de Falco. Naujoje versijoje jis vadina gerietį Leonsijaus tėvą – Komandorą Almedą.

„Vergė Izaura“ – šiokiadieniais 9 valandą ryto nuo lapkričio 20 dienos per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.