LNK žiūrovas Lietuvą sveikins su Naujaisiais

„LNK Kalėdos – arčiau jūsų”, – tokį šūkį pasirinkusi LNK televizija pradeda analogų neturintį projektą. Artėjant didžiausioms metų šventėms LNK steigia Kalėdų studiją ir kviečia žiūrovus sveikinti vieni kitus per televiziją. Paties originaliausio ir nuoširdžiausio sveikinimo autorius Naujųjų naktį galės pasveikinti visą Lietuvą per LNK. Sveikinimas bus transliuojamas gruodžio 31-osios naktį, kai laikrodžiai skaičiuos paskutiniąsias šių metų sekundes.

LNK „Kalėdų studija” duris atveria lapkričio 17-ąją. Į ją kviečiami visi LNK žiūrovai, kurių sveikinimai tėvynei, mamai, draugams ar kaimynams bus įrašyti į kamerą, o paskui parodyti per LNK. Kasdien iki Kalėdų televizijos eteryje bus transliuojami vis nauji sveikinimai. Už labiausiai patikusius balsuos interneto lankytojai.

Pirmieji LNK Kalėdų studijoje apsilankė LNK laidų vedėjai ir įrašė nuoširdžius sveikinimus savo žiūrovams.

„Noriu pasveikinti su artėjančiomis šventėmis ir kaip vienas katinas palinkėti draugiškai sugyventi su visais: nuo mažiausių iki didžiausių, nuo artimųjų iki praeivių, nuo kolegų iki kaimynų”, – šypsosi „Nuo…iki…” vedėja Rūta Mikelkevičiūtė. Rūtai Kalėdos primena vaikystę, kai šaltos snaigės krenta ant rausvų šiltų skruostų.

„Sveikinam visas šalies blondines ir visą Lietuvą su artėjančiom šventėm”. „Ir linkim per šias Kalėdas gauti daug „brilikų”, – tokius linkėjimus įrašė „Dviračio šou” blondinės Cypa ir Gražkė.

„Labai labai norėčiau su artėjančiomis šventėmis pasveikinti savo brangius gimines, draugus, artimuosius ir savo žaviąsias laidos asistentes. Jūsų šypsenos sušildo mane tiek žiemą, tiek vasarą! – sveikina Deivis iš „Solo su orkestru”. – O jei ir jūs norite pasveikinti savo bičiulius, ateikite į LNK kalėdinę studiją. Gražiausius sveikinimus išvys visa Lietuva, o nerealiausio sveikinimo autorius Naujųjų naktį galės pasveikinti visą Lietuvą per LNK!”

LNK „Kalėdų studija” įsikurs prekybos ir laisvalaikio centre „Mega”, Kaune. Balsavimai už geriausius sveikinimus vyks portale www.zebra.lt

LNK „Kalėdų studija” duris atveria savaitgaliais nuo lapkričio 17-osios iki gruodžio 2 dienos.

Studija sveikintojų laukia:

Lapkričio 17-18 d.d.

Lapkričio 24 – 25 d.d.

Gruodžio 1- 2 d.d.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , .

1 atsiliepimas į "LNK žiūrovas Lietuvą sveikins su Naujaisiais"

  1. Gitana

    Labadiena.kaip peržiūrėti šių LNK kalėdinių sveikinimų Megoje 2007m archyvą?
    Dėkinga būsiu už pagalbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.