Valstiečiai liaudininkai aptars Seimo rinkimų strategiją

Valstiečiai liaudininkai tarybos posėdyje šeštadienį popiet aptars galimą bendradarbiavimą su nuo darbiečių atskilusia Pilietinės demokratijos partija ir Lenkų rinkimų akcija bei kitomis politinėmis jėgomis.
Taip pat bus svarstomi klausimai, susiję su pasiruošimu 2008-ųjų metų Seimo rinkimams.

Anot spalį BNS užsakymu vykdytos RAIT apklausos, žemės ūkio ministrės Kazimiros Prunskienės vadovaujamiems valstiečiams liaudininkams rinkėjai nebūtų labai palankūs ir pagal proporcinę rinkimų sistemą gali tikėtis surinkti 3,3 proc. balsų.

Tuo metu Viktoro Muntiano vadovaujami pilietininkai ir Lenkų rinkimų akcija pagal proporcinę rinkimų sistemą patenka į visišką rinkėjų simpatijų užribį – atitinkamai jiems pasitikėjimą išreiškė 0,1 ir 0,3 proc. apklaustųjų.

Į Seimą patenka partijos, surinkusios bent 5 proc. balsų.

Žiniasklaidoje buvo pranešama, kad populiarumo stokojanti Pilietinės demokratijos partija pasiryžusi net atsisakyti savo pavadinimo ir įsilieti į valstiečių liaudininkų gretas.

Kiek anksčiau buvo kalbama ir apie Nepriklausomybės akto signataro Romualdo Ozolo vadovautos Centro partijos „pokalbius” apie bendradarbiavimą su valstiečiais liaudininkais, bet vėliau šie mėginimai „kalbėtis” nutrūko.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , .

1 atsiliepimas į "Valstiečiai liaudininkai aptars Seimo rinkimų strategiją"

  1. Fadejus

    Kolūkių pirmininkai – narodnikai priglaus ir Muntiano našlaičius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.