Įspūdingas A.Macijausko žaidimas triuškinančioje „Olympiacos” pergalėjeSpausdinti

A.grupės varžybose Pirėjo „Olympiacos” klubas, dėka puikaus Arvydo Macijausko žaidimo, namuose rezultatu 104:76 (22:11, 24:25, 32:26, 26:14) sutriuškino Bolonijos „Virtus” ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

Iš pradžių rungtynės prasidėjo gana apylygiai, tačiau vėliau fantastiškai žaidęs A.Macijauskas buvo nesustabdomas ir po 13-ojo lietuvio taško, „Olympiacos” buvo priekyje 18:9. Pirmasis kėlinukas baigėsi šeimininkams pirmaujant 22:11. Antrajame ketvirtyje graikai dar labiau dominavo aikštėje ir vienu metu pirmavo 18 taškų skirtumu, tačiau prieš didžiąją pertrauką italams pavyko sušvelninti deficitą iki 10 – 36:46.

Antroje susitikimo pusėje „Virtus” klubui buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 6 taškų, tačiau po to visiškai iniciatyvą į savo rankas perėmę „Olympiacos” žaidėjai nesunkiai laimėjo rungtynes.

A.Macijauskas nugalėtojų gretose buvo nesulaikomas. Gynėjas per 32 minutes pelnė 24 taškus (8/8 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 8/9 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, kartą prasižengė ir 7 kartus privertė varžovus pažeisti taisykles.

„Olympiacos”: A.Macijauskas ir M.Jacksonas (5 atk. kam.) – po 24, Q.Woodsas – 23 (9 atk. kam.), K.Vasiliadis – 11.

„Virtus”: D.Spenceris – 20, D.Hollandas – 18 (6 atk. kam.), W.Conroy – 9 (6 rez. perd.), A.Andersonas – 8.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .