TV3 eteryje – naujutėlaitis serialas „Marina” su Holivudo žvaigžde Manolu Cardona

Jau lapkričio 12 dieną, pirmadienį, 16.40 val. TV3 žiūrovai pamatys paskutinę populiaraus TV3 serialo „Tu – mano gyvenimas“ su fatališkąja juodaplauke Scarlet Ortiz seriją. Ar mylimasis Gabrielis sutrukdys šios aktorės įkūnijamai herojai – Danielai ištekėti už mafijos boso? Ar mylimieji pagaliau bus laimingi? Tai paaiškės jau visai netrukus. O nuo antradienio, lapkričio 13 dienos, įprastu metu pamėgtąjį serialą pakeis naujutėlaitė meilės istorija „Marina“ su garsiu ne tik serialų, bet ir Holivudo kino juostų aktoriumi Manolu Cardona ir tituluota aktore bei dainininke Sandra Echeveria.
Lotynų Amerikos gražuolis M. Cardona šiuo metu kaip tik filmuojasi kitų metų rugpjūtį didžiajame ekrane pasirodysiančioje nuotykių komedijoje „Į pietus nuo sienos“ („South of the Border“) kartu su Holivudo žvaigždėmis Salma Hayek, Drew Barrymore, Jamie Lee Curtis, Andy Garcia ir kitomis garsenybėmis.
Seriale „Marina“ M. Cardona vaidina nelaimingai vedusį, į klasikinį kostiumą įspraustą ir vandens sportu besižavintį Ricardą Alarconą Moralesą. Ricardas įsimyli netikėtai jo gyvenime pasirodžiusią mielą ir drąsią merginą Mariną. Pragyvenimui ji užsidirba vairuodama turistų laivą Akapulke. Netikėtai mirus merginos mamai, jos gyvenimas sugriūna. Neteisėto jos tėvo brolis pasiima Mariną gyventi į savo elegantiškus rūmus. Naujuose namuose Marina susiduria su blogiu ir neapykanta, tačiau nepaisant visko, ji randa užuojautą ir gerojo multimilijonieriaus globą. Šiuose prabangiuose rūmuose įsižiebia Marinos meilė Rikardui. Tačiau netrukus įsimylėjėliai įsitikina, kad laimė nėra taip lengvai pasiekiama…

Karšta kaip Akapulko saulė naujoji meilės istorija seriale „Marina“ su Holivudo gražuoliu Manolo Cardona ir žaviąja aktore ir dainininke Sandra Echeveria – nuo lapkričio 13-osios kiekvieną darbo dieną, 16.40 val. per TV3!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , .

6 atsiliepimai į "TV3 eteryje – naujutėlaitis serialas „Marina” su Holivudo žvaigžde Manolu Cardona"

 1. radvilas

  cool serialas 😛 😉

 2. evelina

  🙂 😀 😛 puikus serialas

 3. ievuska

  gal zinot kur galima internete paziuret serijas senas,kuriu nematei?

 4. violeta

  fainas serialas

 5. dziordana

  labaj fainas serialas 😀 🙂 8) cool wisada ziuriu;]]]]]];]]]]]]]]]

 6. agne

  fainas serialas bet gaila kad pasibaige 😥 😐

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.