Šalies čempionate – septyni medaliai

Lietuvos jaunučių laisvųjų imtynių čempionate puikiai pasirodė Klaipėdos atstovai – septyni jų užkopė ant pirmenybių nugalėtojų pakylos.

Šiauliuose vykusiame čempionate keturi Olego Voitechovskio, Vytauto Baltuonio ir Andrejaus Iljino treniruojami klaipėdiečiai tapo nugalėtojais tarp savo svorio kategorijos imtynininkų, vienas iškovojo vicečempiono titulą, du laimėjo bronzinius apdovanojimus.

Visus priešininkus ryškia persvara įveikė ir čempionu tapo Aleksandras Maslovas (iki 35 kg), panašiai titulą iškovojo ir Vitalijus Katiševskis (iki 42 kg), kuriam tai buvo pirmos varžybos po traumos. Auksą taip pat laimėjo uostamiesčio imtynininkai Artiomas Chaldejevas (iki 53 kg) ir Martynas Endružis (iki 85 kg).

Vicečempionu tapo tarp lengviausiųjų imtynininkų – svorio kategorijoje iki 32 kg kovojęs klaipėdietis Emilis Rekašius, o trečiąsias vietas užėmė Olegas Archipovas (iki 59 kg) ir Danilas Nedaboras (iki 73 kg).

Prieš Lietuvos čempionatą uostamiesčio imtynininkai dalyvavo Rygoje vykusiame tarptautiniame Pavelo Budovskio atminimo taurės turnyre. Trenerių generaline repeticija vadinamose varžybose penki mūsiškiai užėmė trečiąsias vietas, vienas tapo čempionu.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , .