„Geros grindys” aikštelėje gerai atrodė

Užvakar Klaipėdos miesto krepšinio senjorų čempionate buvo sužaistos vienerios rungtynės iš dvejų planuotų.

GEROS GRINDYS – ARLUKAS 76:61 (22:17, 9:16, 16:18, 29:10). Taškus pelnė: „Geroms grindims” – G. Šeduikis (4), A. Zalepūga (10), V. Mickus (4), R. Kapustavičius (6), S. Pitrėnas (34), V. Cibulskis (5), S. Buzinavičius (9), R. Stropus (4); „Arlukui” – D. Gylys (17), A. Srėbalius (3), R. Kazlauskas (9), A. Gylys (18), V. Žylė (5), G. Skergelza (2), J. Jasas (7).

Abiem komandoms tai buvo antrosios čempionato rungtynės.

„Arlukas” pirmąjį susitikimą pralaimėjo „Aurai”, o „Geros grindys” – „Rangai”. Todėl abiejų ekipų krepšininkai antrąkart pralaimėti nebuvo nusiteikę. Tris kėlinius aikštelėje vyko atkakli kova.

Vis dėlto „Geros grindys” ketvirtame kėlinyje sugebėjo palaužti savo varžovą. Šią žaidimo atkarpą ši ekipa laimėjo net devyniolikos taškų skirtumu.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo S. Pitrėnas, pelnęs net 34 taškus.

Trečiadienį turėjo būti sužaistos dar vienerios rungtynės tarp „Rangos” ir „VPK-Baltspedos” komandų. Tačiau policininkų prašymu šis susitikimas buvo nukeltas į spalio 29 dieną (19 val.).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma .