„Ekranas” žengė į pusfinalį

Lietuva turės naują futbolo taurės turnyro nugalėtoją. Šį titulą gynusi Marijampolės „Sūduva” vakar Lietuvos futbolo federacijos (LFF) rengiamų varžybų ketvirtfinalyje Panevėžyje po 11 metrų baudinių serijos 3:4 nusileido „Ekranui”. Po pagrindinio rungtynių laiko rezultatas buvo 1:1, jis nepakito ir per pratęsimą.

Mačo didvyriu tapo „Ekrano” vartininkas iš Serbijos 30-metis Bogdanas Stefanovičius – jis atrėmė du „Sūduvos” žaidėjų smūgius nuo 11 metrų žymos. Panevėžiečiai neįmušė vieno baudinio – Gediminas Paulauskas nepataikė į vartus.

Pernai „Sūduva” LFF taurės turnyro finale Kaune įveikė „Ekraną” 1:0.

Kova buvo permaininga

Pirmą kėlinį pranašiau rungtyniavo „Ekranas”. 15-ą minutę į marijampoliečių baudos aikštelę iš krašto įsiveržęs rezultatyviausias A lygos pirmenybių futbolininkas Povilas Lukšys „nuginklavo” Dovydą Urbą. Tačiau jaunasis „Sūduvos” vartininkas pirmą kėlinį dar tris kartus gelbėjo komandą nuo įvarčio.

Per pertrauką „Sūduvos” strategas Algimantas Gabrys pakeitė iš karto tris žaidėjus. Marijampolės komanda kuo toliau, tuo pavojingiau atakavo. Rezultatą 78-ą minutę po užtrukusios atakos išlygino „Sūduvos” gynėjas Giedrius Klevinskas.

Prieš šias rungtynes buvo traumuoti keli pagrindiniai „Ekrano” futbolininkai. Tačiau panevėžiečių kapitonas Mantas Savėnas per pratęsimą vis dėlto pasirodė aikštėje. Žaisdamos papildomas 30 minučių komandos keitėsi pavojingais dūriais, bet vis tiek nerado rakto nuo varžovų vartų. Viską lėmė loterija – 11 metrų baudinių serija.

Mačas Šiauliuose nukeltas

Jau anksčiau į LFF taurės turnyro pusfinalį iškopė „Kauno” ir Vilniaus „Vėtros” klubai. Paskutinės ketvirtfinalyje kovos „Šiaulių” ir Klaipėdos „Atlanto” komandos. Jų mačas dėl Šiauliuose rengiamų moterų futbolo rinktinių tarptautinių varžybų iš lapkričio 7-osios nukeltas į lapkričio 13 dieną.

Pusfinalio rungtynės ir finalas vyks 2008 metais. Taurės nugalėtojui bus suteikta teisė dalyvauti UEFA taurės turnyre.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , .