Auksas buvo netikras

Nuvertėjančius pinigus panorusi investuoti į auksą, Panevėžio rajono gyventoja už 1500 eurų ir 550 litų įsigijo pusantro šimto iš pigaus metalo pagamintų beverčių žiedų.

Tamsus dviejų prekeivių auksu gymis, vienos jų išskirtinai violetine spalva nudažyti plaukai, įtartinas lipšnumas ir greitakalbe beriami žodžiai išsilavinusios ir pasiturinčiai gyvenančios 43 metų Panevėžio priemiesčio gyventojos neprivertė susimąstyti, kad ji pateko į apgavikių pinkles. Užvakar Panevėžio rajono Velžio kaimo gyventoja Sigita Z., panorusi investuoti sparčiai nuvertėjančias santaupas, iš nepažįstamų moterų, atvykusių į jos namus, įsigijo 155 vestuvinius žiedus. Pirkdama tikėjosi, kad jie auksiniai. Vėliau su pirkiniu pas juvelyrą pasiųstas Sigitos Z. sūnus sužinojo, kad mama pinigus investavo į jokios vertės neturintį metalą.

Sužinojusi, kad yra apgauta, moteris kreipėsi į policiją. Išsamių apgavystės detalių įvykį tiriantys Panevėžio rajono policijos pareigūnai neatskleidžia. Tačiau ir juos stebina, kad buvo apmulkinta išsilavinusi, gana jauna, pasiturinčiai gyvenanti moteris.

Policijos žiniomis, sukčiautojos į nukentėjusiosios namus atvyko užvakar prieš pietus taksi automobiliu. Abiem joms apie penkiasdešimt metų. Tamsaus gymio moterys aiškia rusų kalba Sigitai Z. teigė vykstančios iš Kazachijos į Vokietiją. Jos tikino žiedus parduodančios dėl to, kad jų nereikėtų vežti per valstybių sienas ir kaskart pildyti deklaracijų.

Už 155 sukčiautojų pasiūlytus vienodus masyvius, plačius vestuvinius žiedus velžietė sumokėjo pusantro tūkstančio eurų ir 550 litų. Vienas žiedas vidutiniškai buvo įkainotas keturiasdešimčia litų. Pirkėja teigė tikėjusi, kad perka vertingą pirkinį dėl to, kad kiekviename žiedų buvo įspausta praba, kiekvienam prikabinta etiketė.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.