NKL čempionai patyrė pirmą pralaimėjimą

Savaitgalį Lietuvos nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate buvo sužaistos eilinio turo rungtynės. Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitė” penktadienį rungtyniavo namie su Anykščių „Puntuku-Jarimpeksu”, o šeštadienį žaidė Vilniuje su sostinės „Akademija-MRU”.

NAFTA-UNI-LAIVITĖ – PUNTUKAS-JARIMPEKSAS 90:77 (28:16, 18:20, 21:12, 23:29). Žaidė ir taškus pelnė: „Naftai-Uni-Laivitei” – T. Šaulis (17 min./10 tšk.), J. Žurna (22/2), A. Žymantas (31/2), R. Kasparavičius (26/27), O. Kurauskas (26/18), V. Valančius (23/6), V. Petkevičius (9/5), V. Chodosovskis (7/4), E. Bendžius (8/5), G. Žylė (21/11), S. Galdikas (7/0), A. Pisarčikas (3/0); „Puntukui-Jarimpeksui” – J. Mikelionis (18/2), D. Butkus (3/0), K. Vaidila (7/3), A. Dzeranovas (16/5), B. Steponėnas (28/11), T. Stankevičius (11/2), M. Virbalas (19/12), K. Kalvaitis (37/15), R. Vaičius (26/13), P. Ivanauskas (35/14).

Šių metų NKL čempionai „Naftos-Uni-Laivitės” krepšininkai be didesnio vargo „nurideno” Anykščių „Puntuko akmenį”.

Svečiai rimčiau pasipriešino tik rungtynių pradžioje. Po to Anykščių ekipa neapsigynė nuo klaipėdiečių atakų, ir rezultatas augo „Naftos-Uni-Laivitės” naudai.

Anykščių krepšininkai antrame kėlinyje dar bandė priartėti. Tačiau trečiame kėlinyje klaipėdiečiai negrįžtamai nutolo nuo varžovų ir iškovojo nesunkią ketvirtą pergalę čempionate.

Net 27 taškus „Naftai-Uni-Laivitei” pelnė R. Kasparavičius.

AKADEMIJA-MRU – NAFTA-UNI-LAIVITĖ 99:84 (25:19, 17:17, 31:22, 26:26). Rungtyniavo ir taškus pelnė: „Akademijai-MRU – M. Grinius (6 min./0), T. Purlis (21/13), K. Gaška (26/19), D. Valantėlis (4/1), L. Šengelija (16/8), A. Gydra (32/16), T. Lisauskas (31/19), M. Kadzevičius (14/2), G. Bertašius (9/6), O. Matulionis (32/12), Š. Sliesoraitis (9/2); „Naftai-Uni-Laivitei” – T. Šaulis (15/9), J. Žurna (33/16), R. Kasparavičius (36/19), O. Kurauskas (28/14), V. Valančius (35/13), D. Vaitelis (6/2), V. Petkevičius (5/0), V. Chodosovskis (8/2), G. Žylė (17/5), S. Galdikas (18/4).

Po atkaklios pirmosios rungtynių pusės klaipėdiečiai palūžo trečiame kėlinyje.

Šis kėlinys galima sakyti buvo lemiamas, nes vilniečių persvara išaugo iki penkiolikos taškų.

Taigi NKL čempionai klaipėdiečiai į turnyrinę lentelę įsirašė pirmąjį pralaimėjimą

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , , , , , .