Čempionate – intriga iki paskutinių rungtynių

Lietuvos futbolo federacijos I lygos priešpaskutinio turo varžybose šeštadienį Klaipėdos „Glestum” pralaimėjo silpniausiai turnyro komandai, o Gargždų „Banga” namuose iškovojo pergalę. Tuo tarpu lygos lyderių dvikovos baigtis čempionatui įnešė intrigos.

26 turo rungtynėse „Glestum” išvykoje 0:1 (0:0) nusileido „Anykščių” ekipai, kuri iškovojo tik antrąją pergalę šį sezoną. Vienintelį susitikimo įvartį 55 minutę pelnė Gintaras Siciūnas.

Klaipėdiečiai su paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esančiais Anykščių futbolininkais šį sezoną tarpusavyje žaidė 3 kartus, tačiau nė karto jų neįveikė – gegužę šių komandų susitikimas Anykščiuose baigėsi rezultatu 1:1, o rugpjūtį Klaipėdoje sužaista taip pat lygiosiomis 2:2.

Jeigu klaipėdiečiai šeštadienį būtų iškovoję bent tašką, būtų pakilę laipteliu aukščiau, mat Ukmergės „Vilkmergė” neatvyko į Tauragę žaisti su „Tauru ir ERRA” ir jai įskaitytas pralaimėjimas.

Būtent su „Vilkmerge” uostamiesčio ekipa ateinantį sekmadienį išvykoje žais paskutiniąsias turnyro rungtynes.

„Bangos” stovykloje nuotaikos po šeštadienio rungtynių buvo geresnės – gargždiškiai namuose 1:0 (0:0) nugalėjo Pakruojo „Kruojos” vienuolikę. 48-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Marius Kazlauskas.

Paskutiniąsias sezono rungtynes ateinantį sekmadienį Gargždų komanda žais su Kaune, su vietos „Rodikliu”, kuris šeštadienį namuose pralaimėjo 0:2 Alytaus „Alyčiui”. Dzūkijos klubas likus vienam turui iki čempionato pabaigos dzūkai aplenkė „Rodiklį” vienu tašku.

Kitų susitikimų rezultatai: Jonavos „Lietava” – Kėdainių „Nevėžis” 3:1 (2:0), Kauno „LKKA ir Teledema – „Kauno jėgeriai” 4:0 (1:0).

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , .