S. Buškevičius paliko „Šok su žvaigžde!“ – E. Daniūtė sugrįžo

Politikas Stanislovas Buškevičius penktadienį atsisveikino su LNK šokių turnyru „Šok su žvaigžde!“ – jam pritrūko žiūrovų palaikymo.

Šįkart kaip niekad dosnūs buvo turnyro teisėjai. „Kristinos šokių namų“ vadovė tarptautinės klasės šokėja Kristina Sliesoraitienė, naujai susikūrusios vaikinų šokių grupės vadovas Šarūnas Kirdeikis ir aktorė Inga Jankauskaitė net dviem poroms skyrė aukščiausius balus. Net po trisdešimt balų gavo „Mango“ grupės narė Viktorija Perminaitė su partneriu Andriumi Butkumi bei grupės „69 danguje“ narė Karina Krysko su partneriu Sauliu Skambinu.

Į projektą įsiliejusi naujoji pora – aktorius Leonardas Pobedonoscevas su partnere Lietuvos jaunimo dešimties šokių čempione Viktorija Kunauskaite – jautėsi kaip namie. Nežinia, kaip šią porą priims žiūrovai, nes šį kartą jie turėjo neliečiamybę, bet žiuri narė Inga Jankauskaitė, pamačiusi L. Pobedonoscevą, tik emocingai sušuko: „Tu, mano mielas kalės vaike, laimėsi šitą šou!“. Kristina Sliesoraitienė buvo ne tokia kategoriška, bet dalyvius perpėjo: „Atėjo stiprus konkurentas“.

Televizijos žiūrovai šįkart akis paganyti galėjo ne tik į projekto dalyvius. Svečio teisėmis įspūdingą šokį pademonstravo magijos teatro „DiaArči“ aktorė Diana Gaičiūnaitė. Ji įrodė, kad per savaitę galima išmokti beveik nepriekaištingai šokti. Su Šarūno Kirdeikio vadovaujama vaikinų grupe „Showmakers“ Diana atliko įspūdingą šokį miuziklo „Čikaga“ tema. „Diana turi įgimto talento, kurį reikėtų išnaudoti“, taip pasirodymą įvertino Š. Kirdeikis.

Netikėčiausias transliacijos momentas – į eterį sugrįžo Edita Daniūtė. „DiArchy“ magai tik mostelėjo stebuklinga lazdele, ir Edita jau stovėjo Kėdainių centro „Vikonda“ šokių aikštelėje.

Jaunoji mamytė jautėsi puikiai ir buvo rami, nes tiesioginio eterio metu vos už kelių žingsnių nuo filmavimo aikštelės, vaikų kambaryje, ramiai miegojo jos dukrelė Evita, prižiūrima laimingo tėvelio Mindaugo Vasiliausko.

Kitąkart „Šok su žvaigžde!“ žiūrovų laukia nemažiau siurprizų. Žiūrėkite „Šok su žvaigžde!“ penktadieniais, 19.10 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.