Pirmadienį – pasakiškas kultinio TV3 serialo „Bjaurusis ančiukas” finalas

Jau šį pirmadienį, spalio 22 dieną, 17.40 val. TV3 televizija parodys kultiniu Lietuvoje tapusio, pagal vieną populiariausių pasaulyje pelenės istorijų sukurto serialo „Bjaurusis ančiukas“ paskutinę seriją. Du šimtai romantika, kova ne tik už savo laimę, o ir pripažinimą dvelkiančių vakarų su iš pirmo žvilgsnio neišvaizdžia, tačiau labai protinga ir nuoširdžia Katerina Puškariova – serialas vos per pirmą savaitę užkariavo TV3 žiūrovų dėmesį ir širdis. „Bjaurųjį ančiuką“ pamilo ne tik dailiosios lyties atstovės – nuo namų šeimininkių iki karjeros didžiulėse kompanijose siekiančių damų, – bet ir vyrai. Jų dėmesį patraukė šmaikštus serialo humoras.
Paskutinėje „Bjauriojo ančiuko“ serijoje žiūrovų laukia įspūdingas pelenės istorijos finalas – tikra gražuole tapusi Katia, pasipuošusi prabangia vestuvine suknele, ištekės už savo mylimojo – buvusio viršininko Andrejaus. Pabaiga bus išties romantiška: bus daug gėlių, jomis papuošta karieta ir žirgai, daug laimingų svečių, daug jaunųjų bučinių ir, be abejo, keletas kuriozų, be kurių žiūrovai šio serialo tiesiog neįsivaizduoja.
O jau nuo antradienio, įprastu metu – 17.40 val. šiokiadieniais, TV3 eterį užkariaus naujasis „Bjauriojo ančiuko“ kūrėjų darbas – serialas „Rožių karas“. Ar tikrai Maskva netiki ašaromis? Atrodė, kad atsakymą į šį klausimą sužinojome dar prieš trisdešimt metų iš tokio pat pavadinimo filmo. Tačiau jis nenumalšino jaunų žmonių entuziazmo pabandyti užkariauti milijoninį miestą ir jame susirasti savo laimę. Naujajame TV3 seriale tai bandys padaryti kukli iš provincijos kilusi mergina Tatjana Razbežkina. Maskvoje jos laukia tikri išbandymai – Tatjanai teks ne tik ieškoti būdų, kaip išgyventi sostinėje, o ir kovoti dėl meilės. Pamilusi pasitikintį savimi žavų ir moterų dėmesio nestokojantį Sergejų ji dar nežino, kad tokių pat jausmų jam kupina ir naujoji geriausia Tatjanos draugė…

Įspūdingas „Bjauriojo ančiuko“ finalas – pirmadienį, o pirmoji „Rožių karo“ serija – antradienį, 17.40 val. per TV3!

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.