Sarkozy su žmona buvo susitikę su skyrybų teisėju, praneša žurnalas

Vienas Prancūzijos žurnalas trečiadienį pranešė, kad prezidentas Nicolas Sarkozy (Nikola Sakozi) ir jo žmona Cecilia (Sesilija) šios savaitės pradžioje buvo susitikę su teisėju, kad pradėtų oficialų skyrybų procesą.
N.Sarkozy atstovas spaudai pakomentuoti pranešimą, pasirodžiusį savaitraščio „Le Nouvel Observateur“ tinklalapyje, atsisakė.

Prancūzijos žiniasklaidoje jau kelias savaites sklandė gandai, kad „pirmoji Prancūzijos pora“ netrukus paskelbs apie savo skyrybas. „Le Nouvel Observateur“ pranešimas iki šiol yra pats konkrečiausias.

Remdamasis nenurodytais šaltinis žurnalas teigė, kad pora su teisėju skyrybų detales aptarė vėlai pirmadienį.

52 metų N.Sarkozy ir 49 metų buvusi manekenė Cecilia susituokė 1996 metais. Jie turi vieną sūnų ir po du vaikus iš ankstesnių santuokų.

Cecilia atliko svarbų vaidmenį savo vyro karjeroje – jam kylant į valdžią ji dirbo jo patarėja. Tačiau 2005 metais pora buvo trumpam išsiskyrusi, o per šių metų prezidento rinkimų kampaniją pasigirdo spėlionių, kad juos ištiko nauja santuokos krizė, kai Cecilia nepasirodė daugybėje savo vyro susitikimų su rinkėjais.

Nuo gegužės, kai N.Sarkozy buvo išrinktas prezidentu, ji dalyvavo tik trijuose oficialiuose renginiuose. Paskutinį kartą tai buvo liepos 14-ąją.

N.Sarkozy atstovas spaudai nuolat atsisako komentuoti gandus apie neišvengiamas skyrybas.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Įvairenybės su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.