Rusijoje per maištą vaikų kolonijoje žuvo trys žmonės

Rusijos Sverdlovsko srityje kilęs nepilnamečių kalinių maištas baigėsi dviejų nuteistųjų ir vieno Kirovogrado auklėjimo kolonijos darbuotojo žūtimi, pranešė valdžia.
Maždaug 200 kalinių antradienį vėlai vakare mėgino išsiveržti per pagrindinę kolonos tvorą į laisvę.

„Kolonijos administracija buvo priversta panaudoti ginklus, nes nuteistieji mėgino perlipti pagrindinę tvorą ir pabėgti iš kolonijos. Šūviais buvo mirtinai sužeisti du nuteistieji”, – sakoma šios Rusijos Vakarų Sibire esančios srities prokuratūros pranešime.

Nesugebėję išsiveržti iš kolonijos maištininkai padegė administracijos pastatą. Buvo sužeistas vienas kolonijos darbuotojas, kuris reanimacijos skyriuje mirė.

Valdžia teigia, kad maištą „iš chuliganiškų paskatų” sukėlė auklėtiniai, nenorėję patekti į drausminimo izoliatorių.

„Maždaug 1 val. 35 min. auklėtiniai buvo sutramdyti. Padėtis įstaigoje kontroliuojama. Gaisras užgesintas”, – pranešė kolonijos darbuotojai.

Iš viso kolonijoje buvo 463 kaliniai, tarp jų 365 nepilnamečiai, nuteistai už itin pavojingus nusikaltimus, pranešė ITAR-TASS.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.