SAS siūlo naują skrydžių maršrutą Kopenhaga-Dubajus

Šio mėnesio pabaigoje, spalio 31 d., Skandinavijos avialinijos SAS pradeda vykdyti reguliarius reisus tarp Kopenhagos ir Dubajaus. Šis naujas maršrutas papildys tarpžemyninių SAS skrydžių tvarkaraštį ir suteiks galimybę keleiviams patogiai pasiekti didžiausius Vidurio Rytų regiono miestus.
„Tiek laisvalaikio, tiek verslo tikslais keliaujančiųjų susidomėjimas Dubajumi ypač išaugo. Tai paskatino SAS investuoti ir plėsti skrydžių geografiją. Pasiūlius naują maršrutą daugeliui, įskaitant ir keleivius iš Lietuvos, Dubajus taps vartais į visus Vidurio Rytus, vieną sparčiausiai augančių ekonominį regioną pasaulyje”, – sakė SAS atstovybės Lietuvoje ir Latvijoje vadovė Rūta Jucienė.
Pasak jos, bendradarbiaudama su „Emirates” avialinijomis SAS siūlo galimybę patogiai keliauti po Vidurio Rytų šalis, taigi skrydis iš Vilniaus ar Palangos į Kopenhagą gali tapti iš tiesų įspūdingos, egzotiškos ar verslui naudingos kelionės pradžia”, – sakė SAS atstovybės Lietuvoje ir Latvijoje vadovė.
Bilietus iš Kopenhagos į Dubajų galima rezervuoti tinklapyje www.flysas.lt arba kelionių agentūroje. Tais pačiais būdais galima užsisakyti bilietus iš Dubajaus į Dohą (Kataras), Jedahą (Saudo Arabija), Kuveitą ir Muskatą (Omanas) bei Teheraną (Iranas). Pasinaudojant kelionių agentūrų paslaugomis taip pat galima įsigyti bilietus iš Dubajaus į Mauricijų ir Seišelių salas.
Naujuoju maršrutu Kopenhaga-Dubajus skrydžiai bus vykdomi tris kartus per savaitę orlaiviu „Airbus A340-300” visą žiemos sezoną, iki 2008 metų kovo mėnesio pabaigos.
Iš viso šiais metais SAS pasiūlė tris naujus maršrutus. Šių metų kovą, iki tol vykdžiusi skrydžius Kopenhaga-Pekinas, SAS pradėjo reguliarius reisus tarp Stokholmo ir Pekino, o dabar SAS tarpžemyninių skrydžių tvarkaraštį papildo skrydžiai tarp Stokholmo ir Bankoko, kurie bus pradėti vykdyti š.m. spalio 29 d., bei jau minėtas maršrutas Kopenhaga-Dubajus
Kaip ir visais, taip ir naujaisiais maršrutais keliaujantieji gali rinktis SAS verslo, „Economy Extra” ir ekonominės klasės bilietus bei įvairias jų kombinacijas, pavyzdžiui, į priekį skristi verslo, o grįžti „Economy Extra” klase.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Laisvalaikis su žyma , , , , , , , , .

1 atsiliepimas į "SAS siūlo naują skrydžių maršrutą Kopenhaga-Dubajus"

  1. oho

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.