LTV didžiojoje studijoje koncertuos G. Paškevičius

Naujai įrengta Lietuvos televizijos didžioji studija patraukė geriausių Lietuvos atlikėjų dėmesį. Kitą savaitę, spalio 24 dieną 19 valandą gyvo garso koncertą čia surengs Gytis Paškevičius. Bilietus į renginį platina tiketa.lt.

Tai pirmasis viešas koncertas rugsėjo pradžioje duris atvėrusioje didžiausioje Baltijos šalyse televizijos studijoje. Lietuvos televizija koncertą planuoja įrašyti ir rodyti ateityje.
Koncerte Gytis Paškevičius pristatys naujausią savo albumą „Langas į tavo širdį“. „Kaip ir visi mano albumai, šis yra skirtas žmonėms, kurie manęs klauso seniai ir kuriems patinka mano kūryba“, – sako dainininkas apie naująjį albumą. Beveik pusę metų įrašinėtas, stilistiškai skirtingų kūrinių albumas jungia roką, romansus, popmuziką, lietuvišką bossanovą ir net keltiškus motyvus.
„Langas į tavo širdį“ – albumas kiekvienam, gerbiančiam gyvos muzikos garsą. Pasak paties Gyčio, albume stengtasi išgauti išskirtinai gyvą garsą, minimaliai naudojant sintezatorius ar kitus „negyvus“ garsus.
Koncerte skambės ir seni, laiko patikrinti G. Paškevičiaus hitai. Vakaro svečiai – Arina, Česlovas Gabalis, Ovidijus Vyšniauskas, vaikų choras „Dagilėlis“ ir kiti.
Gyčio Paškevičiaus gyvo garso koncertas – spalio 24 dieną 19 valandą LTV didžiojoje studijoje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Renginiai su žyma , , , , .

One Response to LTV didžiojoje studijoje koncertuos G. Paškevičius

  1. Vale

    Mielai klausomas Gyčio albumas „Langas į tavo širdį“ kaip ir visi kiti jo išleisti albumai.Tik gaila , kad jį Gytis pristatė tik Vilniuje, galėtų pristatyti ir kituose Lietuvos miestuose, manau, kad sulauktų daug savo gerbėjų. Su pagarba, sėkmės Gyčiui tolimesniame jo kūrybos kelyje. Jo koncertų laukiame Alytuje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.