R.Ferdinandas: „Apie aikštę turime per daug negalvoti”

Anglijos nacionalinės rinktinės gynėjas Rio Ferdinandas pareiškė, jog jo komandai ypatingos reikšmės neturi faktas, kad lemiamos atrankos į 2008 metų Europos futbolo čempionatą rungtynės su Rusijos rinktine vyks varžovų aikštėje – Maskvos Lužnikų stadione ant dirbtinės dangos.

Steve`o McClareno auklėtiniai iškovodami pergalę trečiadienį užsitikrintų vietą Europos čempionato finaliniame etape, tačiau Rusijos rinktinė turi privalumą, nes anglai nėra pripratę žaisti tokioje aikštėje, kokia dabar yra Maskvos stadione.

Anglijos rinktinės treneris nebuvo linkęs sureikšminti šio fakto tačiau komanda prieš išvykdama į Rusiją norėdama įgauti patirties prieš būsimąjį mačą treniravosi dirbtinės dangos aikštėje.

„Man Utd” gynėjas R.Ferdinandas sakė ęsas įsitikinęs, kad komanda susidoros su šia problema, bet pabrėžė, jog svarbu to nesureikšminti: „Jeigu mes apsistosime ties tokiomis problemomis, pralaimėsime dar nenuvykę žaisti. Treniravomės dirbtinės dangos aikštėje, taigi žinome, kas nuvykus mūsų laukia. Mes tiesiog turime susikaupti ir nekreipti dėmesio į tokius dalykus kaip aikštė”

Norėdama susigrąžinti šansus pakovoti dėl kelialapio į Europos čempionatą Rusijos rinktinė privalo laimėti rungtynes prieš Angliją. Papildoma motyvacija rusams galėtų būti ir tai, jog Lužnikų stadione jie nepralaimėjo nuo 1999 metų, o praėjusį mėnesį Londone vykusiose rungtynėse tarp šių komandų, Rusijos rinktinė nusileido anglams 0-3.

Prisimindamas tas rungtynes R.Ferdinandas samprotavo, jog rusai yra rimtas varžovas, bet lemtinga patirtimi gali tapti jo kolegų patirtis panašiose rungtynėse: „Jautėme, jog tai yra aukšto lygio komanda ir jei būtume suteikę jiems progų, jie būtų jas išnaudoję. Tačiau iškovodami pergalę galime įveikti atrankos ciklą. Tai gali išspausti viską iš žaidėjų, nes tarp mūsų daug kas turi svarbių varžybų patirties. Pastaruoju metu mušėme įvarčius ir nepraleidome, tad pasitikėjimas savo jėgomis yra labai didelis.”

Anglijos rinktinės kapitonas Stevenas Gerrardas apie būsimąjį mačą kalbėjo: „Mes namuose sužaidėme geriau už juos, tačiau Rusijoje tikimės labai sunkių rungtynių. Nors juos įveikėme, tačiau jie parodė, jog gali labai pavojingai kontraatakuoti. Aišku, šį kartą atmosfera stadione dėl jų sirgalių bus visai kitokia, be to nesame įpratę žaisti tokios kokybės aikštėje. Norėdami trečiadienį laimeti, turėsime gerai įvykdyti savo darbą. „

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.