Viršininko veiklą tirs komisija

Kaltųjų nuolat ieškantys politikai nerimsta. Ypač mielai prasikaltusiųjų jie ieško savo politinių priešininkų stovykloje.

Premjeras Gediminas Kirkilas sudarė komisiją Klaipėdos apskrities viršininko Vytauto Rinkevičiaus galimam tarnybiniam nusižengimui ištirti.

Su tokiu prašymu dar rugsėjo pabaigoje kreipėsi Seimo nariai konservatoriai – Rimantas Dagys ir Jurgis Razma.

Jie prašo įvertinti informaciją apie viršininko priimtą galbūt neteisėtą sprendimą, kuriuo Kuršių nerijoje pakeista miškų ūkio žemės naudojimo paskirtis ir valstybinės reikšmės miškuose suformuoti kitos paskirties sklypai.

Nelegalios statybos Kuršių nerijoje jau kainavo postą V.Rinkevičiaus pirmtakei Virginijai Lukošienei. Vyriausybės komisijai pradėjus patikrinimą, 2005 metais ji atsistatydino iš pareigų.

„Buvusios viršininkės darbus bando prikaišioti man. Konservatorė Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorė Aurelija Stancikienė dėl apskrities veiklos vieną po kito rašo skundus Seimui. Todėl jos partijos kolegos iš parlamento ir kreipėsi į premjerą, siekdami mane nuversti”, – apie konservatorių užmojus „Klaipėdai” sakė socialdemokratas V.Rinkevičius.

Nuo 2006-ųjų sausio apskrities viršininku dirbantis V.Rinkevičius priminė, kad 2005 metais Neringoje valstybinės reikšmės miškuose suformuoti kitos paskirties sklypai buvo skirti vandentvarkai ir vandenvalai.

„Jie buvo užregistruoti, tačiau iš Vyriausybės nebuvo gautas leidimas keisti paskirtį. Šiuo metu nesusipratimas šalinamas – rengiamas Vyriausybės nutarimas”, – teigė jis.

V.Rinkevičius kategoriškai neigė, kad Neringos miškuose gali prasidėti privačios statybos. Anot jo, viena vyriausybinė komisija tyrė žemės paskirties keitimą Neringoje.

„Komisija nustatė, kad aš jokių pažeidimų nepadariau”, – tvirtino V.Rinkevičius.

Tačiau parlamentarai įsitikinę, kad buvęs Klaipėdos apskrities viršininko administracijos atsakingasis sekretorius V.Rinkevičius taip pat turėjo prisiimti dalį atsakomybės.

Be to, parlamentarai vardija daugiau, jų manymu, nusižengimų, kurie padaryti apskrities administracijai jau vadovaujant V.Rinkevičiui.

„Lyginant buvusios apskrities viršininkės ir dabartinio viršininko administravimą teritorijų planavimo ir statybų priežiūros srityje, darytina išvada, kad vadovaujant V.Rinkevičiui, administracijos darbas ir požiūris į visuomenės intereso gynimą bei teisės aktų principingą laikymąsi iš esmės nepakito”, – teigė parlamentarai.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.