Iranas kaltina Izraelį vykdant palestiniečių „genocidą“

Irano prezidentas penktadienį apkaltino Izraelį naudojant Holokaustą kaip dingstį vykdyti palestiniečių „genocidui“.
Mahmoudas Ahmadinejadas (Mahmudas Ahmadinedžadas), kuris 2005 metais papiktino Vakarų šalis, pavadinęs Izraelį „piktybiniu augliu“, kurį reikia ištrinti iš pasaulio žemėlapio, sakė, kad apie Antrąjį pasaulinį karą ir apie Holokaustą turi būti pasakyta tiesa.

Nacionalsocialistai tuo laikotarpiu nužudė šešis milijonus žydų.

„Iranas smerkia tokio preteksto (Holokausto) fabrikavimą, (kurio reikia) sionistų režimui, kad galėtų vykdyti palestiniečių genocidą ir okupuoti Palestiną“, – sakė Irano prezidentas tiesioginėje laidoje, skirtoje pažymėti

„Al-Quds“ (Jeruzalės) dieną, kuri kiekvienais metais minima Islamo respublikoje.

„Iranas ir kitos regiono šalys nenurims tol, kol Palestina netaps laisva, o nusikaltėliai bus nubausti“, – kalbėjo M.Ahmadinejadas prieš penktadienio pamaldas.

M.Ahmadinejadas yra reiškęs abejonių dėl Holokausto, bet neigė sakęs, jog jo nebuvo.

„Aš nesakau, kad to iš viso nebuvo. Aš sakiau, jeigu Holokaustas buvo, tai kaip jis susijęs su palestiniečių tauta?“, – sakė jis rugsėjį Niujorke vykusioje JT Generalinėje Asamblėjoje.

„Europiečiai negali pakęsti sionistų režimo savo regione, bet jį nori primesti Artimiesiems rytams. Suteikite jiems (žydams) didelę teritoriją Kanadoje ir Aliaskoje, kur jie galėtų sau pasistatyti namus ir ten persikelti“,- kalbėjo jis.

„Al-Quds“ arba Jeruzalės diena buvo pradėta švęsti 1979 metų Islamo revoliucijos įkvėpėjo ajatolos Ruhollah Khomeini ( Ruholos Chomeinio) iniciatyva. Ji minima paskutinį Ramadano (šventojo musulmonų pasninko mėnesio) penktadienį.

Šią dieną tūkstančiai iraniečių, tarp kurių buvo ir karių, studentų bei dvasininkų, Teherane dalyvavo demonstracijoje, kurios metu juodai apsirengusios moterys su mažais vaikais laikė rankose balionus su užrašu „Mirtis Izraeliui“.

Nešdami R.Khomeini ir jo įpėdinio, aukščiausiojo šalies vadovo Ali Khamenei (Ali Chamenėjo) portretus, daugelis skandavo: „Mirtis Amerikai, mirtis Izraeliui“.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Pasaulyje su žyma , , , , , , . Įrašykite į adresyną nuolatinę nuorodą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.