Darbo grupės užduotis – sudaryti darbo grupes

Prieš tris mėnesius sukvietęs miestų, kuriuose numatyta rengti 2011-ųjų krepšinio čempionato rungtynes, merus, premjeras Gediminas Kirkilas su jais susitiko vakar – aptarti, kas nuveikta, su kokiomis problemomis susiduriama.

Liepą Vyriausybės vadovas sudarė susisiekimo ministro Algirdo Butkevičiaus vadovaujamą darbo grupę. Į ją įtraukti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio merai, sporto, krepšinio, finansų ekspertai. Darbo grupei tuomet liepta per tris mėnesius įvertinti, kaip įgyvendinama dar anksčiau patvirtinta pasirengimo čempionatui programa, pateikti išvadas bei siūlymus.

Vakarykščio pasitarimo scenarijus – panašus, išvados – kone identiškos. Darbo grupė sutarė miestuose sudaryti merų vadovaujamas darbo grupes, kurios koordinuos pasirengimo procesą ir iki gruodžio turės pateikti savo veiklos planus, darbų programas.

Merai premjerui taip pat išsakė problemas, trukdančias čempionato pasirengimui. Jos, aišku, susijusios su arenų statybomis.

„Informavau G. Kirkilą, kaip čempionatui ruoštis sekasi uostamiestyje, aptarėme nemažai kitų klausimų. Tiesa, nepavyko plačiau padiskutuoti apie arenos statybos darbų finansavimą – pasitarime nedalyvavo kai kurie ekspertai.

Kalbėjome ne tik apie arenas. Kitų miestų vadovai sakė, kad trūksta viešbučių, kuriuose būtų apgyvendinti čempionato dalyviai ir svečiai. Klaipėda šioje vietoje turi pranašumų, be to, šalia yra Palanga, tad, manau problemų nekils.

Klaipėda ruošiasi. Dar kartą jums sakau – arena bus, ir čempionatas čia vyks. Didžiausiu galvos skausmu lieka arenos statybos Kaune“, – po susitikimo „Vakarų ekspresui“ sakė uostamiesčio meras Rimantas Taraškevičius.

Pasak miesto vadovo, problemų Klaipėdoje, palyginti su liepa, sumažėjo – Savivaldybė nuo rugpjūčio jau gali naudotis sklypu, skirtu arenos statyboms, prieš gerą savaitę Taryboje pritarta salės projektavimo ir statybos darbams, pasirinktas jos valdymo modelis.

Pasidalinta patirtimi ir iš šių metų čempionato Ispanijoje.

„Ispanai apsiskelbė, kad nėra bilietų, o arenos buvo pustuštės – reikia tokių dalykų išvengti“, – sakė R. Taraškevičius.

Dėmesio vakar skirta ir žiniasklaidos atstovams. G. Kirkilo manymu, vietos ir užsienio plunksnos broliams turėtų būti sudarytos kuo palankesnės sąlygos – taip esą jie galėtų plačiajam pasauliui papasakoti apie investavimo ir poilsio galimybes Lietuvoje.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.