Futbolininkas reikalauja neišmokėto atlyginimo

Buvęs „Atlanto“ futbolininkas kreipėsi į teismą prašydamas ne tik neišmokėto atlyginimo, bet ir delspinigių. Tuo metu buvę darbdaviai tikina, kad sportininkui mokėti nėra už ką.

Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teisme vyko retas parengiamasis teismo posėdis. Pernai uostamiesčio „Atlanto“ futbolo klube žaidęs Andrius Gedgaudas iš buvusio darbdavio reikalauja apie 95 tūkst. litų.

Esą tokia suma susidariusi žaidėjui neišmokėjus atlyginimo pagal kontraktą, prašoma priteisti ir delspinigius bei palūkanas.

Šiuo metu Baku „Intero“ klube žaidžiančiam A. Gedgaudui vakar teisme atstovavo advokatas. Jis savo ginamojo interesų nekomentavo.

„Atlanto“ futbolo klubui atstovavęs jo prezidentas ir vyr. treneris Vacys Lekevičius tikino, kad mokėti A. Gedgaudui nėra už ką.

„Paskutinius du mėnesius jis nebelankė treniruočių, todėl ir atlyginimo neišmokėjome. Paradoksali situacija. A. Gedgaudas neoficialiai sakė sutinkantis ir su 30 tūkst. litų atlygiu, o dabar prašo tokios didelės sumos. Jis turi savo tiesą, mes – savo“, – sakė klubui palankia baigtimi tikintis V. Lekevičius.

29 metų A. Gedgaudas – saugas, anksčiau atstovavęs šalies nacionalinei rinktinei, dabar – Baku „Intero“ klubui. 2004 m. išrinktas geriausiu Lietuvoje žaidžiančiu futbolininku. 2006-aisiais jis žaidė „Atlanto“ klube.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Sportas su žyma , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.