„Le Broniaus šou” V. Šustauskas ir R. Lopata porins apie tankus ir gyvenimo spiralę

Prancūzų šeimą televizijos studijoje kolektyviniuose soduose „Antrieji Kryžiokai” šią savaitę lankys rimti vyrai. Tai Raimundas Lopata ir Vytautas Šustauskas.

Pirmą kartą LNK laidoje „Le Broniaus šou” apsilankė mėlynojo kraujo atstovas. Ar kraujas mėlynas natūraliai, ar nuo „rašalo”, Bronius le Bronjus nepasidomėjo. Tačiau nepaisant to, kad studijoje viešės ubagų karalius, laida bus turtinga. Vytautas Šustauskas, neseniai paskelbęs apie savo pasitraukimą iš politikos, laidoje kalbės apie kur kas įdomesnius dalykus nei politika. Apie politiką kalbės politologas R. Lopata.
Ar žinote, kad Lietuva yra turėjusi du tankus, tačiau V. Šustauskas dabar nepamena, kokios markės? Ar žinote, kad pusė Seimo narių yra apipjaustyti, o kita pusė – apsikirpę? Ar žinote, kad V.Šustauskas yra du kartus iškritęs iš laivo vidury jūros ir vieną kartą iš automobilio ant kranto? Ar žinote, kad V.Šustauskas kviečiamas dirbti ne tik taksi vairuotoju, bet ir „centriuku” (pasak Broniaus, pono Vytauto išties labai gražus moteriš-kas balsas).
Laidoje skambės eilėraščiai, o R. Lopata prognozuos, kad „Kelią į žvaigždes 3” laimės Kazimiera Danutė Prunskienė.
„Le Broniaus šou” – gyvenimo vaivorykštė, ketvirtadienį 20.45 val. per LNK.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Žiniasklaida su žyma , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.