UAB „SNORO fondų valdymo“ valdomi fondų fondai įsitvirtino tarp pelningiausiųjų

Nuo 2006 m. spalio 2 d. AB banko SNORAS dukterinės bendrovės UAB „SNORO fondų valdymas“ valdomi fondai pagal vertės pokyčius nuo metų pradžios įsitvirtino tarp pelningiausių fondų fondų, investuojančių pagal panašias strategijas. „SNORO akcijų fondų fondo“ vieneto vertė nuo metų pradžios išaugo 11,69 proc., „SNORO subalansuoto fondų fondo“ vertė – 7,51 proc.

Nuo UAB „SNORO fondų valdymas“ fondų įsteigimo pradžios – 2006 m. spalio mėn. – šių fondų vieneto vertės atitinkamai išaugo 15,91 ir 12,02 proc.

„Mūsų valdomų fondų sėkmę labiausiai lėmė tinkamas rizikos išskaidymas ir investicinių instrumentų parinkimas, dėl to tik metus gyvuojantiems fondams pavyko pasiekti gerų rezultatų net ir tuomet, kai viso pasaulio vertybinių popierių rinkose buvo keli ženklūs nuosmukiai. Pagrindinis principas, kuriuo vadovaujasi „SNORO fondų valdymas“ – siekiant gerų rezultatų neprisiimti per didelės rizikos“, – teigia UAB „SNORO fondų valdymas“ direktorius Oleg Poluden.

Abiejų „SNORO fondų valdymo“ fondų investicijos paskirstomos įvairiose pasaulio rinkose, formuojant portfelį iš išsivysčiusių ir besivystančių šalių vertybinių popierių. Tarp išsivysčiųjų šalių vyrauja investicijos į Vakarų Europą ir Šiaurės Ameriką, o investicijos į besivystančias šalis aprėpia įvairius regionus, įskaitant Rytų Europą, Aziją ir Lotynų Ameriką. Kadangi fondų fondas investuoja tik į kitus investicinius fondus, rizika jame sumažėja du kartus (riziką viso pasaulio mastu išskaido pats fondas ir kiekvienas investicinis fondas, į kurį yra investuota).

Vidutinis kliento, investuojančio į UAB „SNORO fondų valdymo“ fondų fondus, portfelis siekia 17 tūkst. Lt. Minimali investicinė įmoka į šiuos fondus – 100 Lt.

„Vertindami vidutinį mūsų kliento investicinį portfelį, galime drąsiai teigti, jog visuomenė vis geriau suvokia, kad investuoti į viso pasaulio vertybinius popierius galima ir nedidelėmis sumomis. Be to, vis daugiau klientų investicinius fondus pasirenka kaip ilgalaikio kaupimo alternatyvą ir, maksimaliai išnaudodami fondų galimybes, investuoja periodiškai“, – teigia O. Poluden.

Š. m. spalio 2 d., praėjus metams nuo fondų įsteigimo, UAB „SNORO fondų valdymas“ pasiūlė klientams galimybę investicinius vienetus įsigyti ne tik litais, bet ir eurais. Tai palengvins investicinių vienetų įsigijimo procesą tiems klientams, kurie norėtų investuoti arba kaupti pinigus eurais.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Ekonomika su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.