Taksi vairuoja narkomanai

Pareigūnų teigimu, taksistais dirba ne kartą teisti narkomanai, kurie važinėja girti arba apsvaigę nuo narkotikų.

Vakar apie 5.30 val. į policiją paskambino Jūros g. gyventoja ir pasiskundė, kad iš jos „Mitsubishi” automobilio taksistas pavogė magnetolą.

Policijos patruliai ėmė ieškoti įtariamojo ir Puodžių gatvėje sustabdė „Baltik taksi” mersedesą, kurį vairavo 42-ejų Kęstutis Riauka, anksčiau tris kartus teistas narkomanas. Taksi bagažinėje rasta pagrobta magnetola.

Kaip sakė 2-ojo PK kriminalinės policijos viršininkas Virgis Kunickis, K.Riauka jiems pakliūva ne pirmą kartą.

Komisaras stebėjosi, kaip nepatikimi žmonės priimami dirbti vairuotojais, kaip taksi firmų savininkai nebijo jiems patikėti klientų saugumo ir pinigų.

Anot pareigūno, kriminalistai ne kartą tikrino taksistus, tarp kurių dažnai sutinka savo „klientų”. Jau aišku, kad taksistais dirba nemažai užkietėjusių narkomanų. Pasitaikė, kai jie net prie vairo būdavo nutveriami apsvaigę nuo narkotikų.

Pareigūno manymu, didelė dalis vagysčių mieste gula ant anksčiau teistų taksi vairuotojų sąžinės.

Taksi firmų savininkai ginasi nežinoję savo darbuotojų biografijų, nes šie įsidarbindami slėpė savo teistumus ir polinkį narkomanijai. Iš tikrųjų, jei darbdaviai ir pageidautų, narkomanų gydyklos jiems informacijos apie savo klientus nesuteiktų. Vienintelė išeitis – priimant į darbą reikalauti, kad kandidatas atneštų pažymą, jog nėra narkologų įskaitoje. Tačiau ši kliūtis taip pat būtų lengvai apeinama.

Pastaruoju metu taksi firmos jaučia didelį darbuotojų trūkumą ir nevengia priimti į darbą abejotinos reputacijos žmonių.

Romualdas Pauliukevičius

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.