Latvijos krepšininkių antausis lietuvėms

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės krepšininkės buvo bejėgės žaisdamos su latvėmis. Kaimynės sutriuškino mūsų penketuką net 30 taškų skirtumu 76:46.

Tai buvo pirmosios Italijoje vykstančio Europos moterų krepšinio čempionato antrojo etapo E grupės rungtynės.

5-ąją min. latvės išsiveržė į priekį 7:2. Po to septynis taškus iš eilės pelnė Iveta Marčauskaitė ir persvėrė rezultatą 9:7. Vėliau aštuonis taškus paeiliui surinko latvė A.Jekabsonė-Žogota. Po pirmojo kėlinio latvės pirmavo 15:9.

Antrojo kėlinio pradžioje Latvijos ekipa padidino skirtumą iki 10 taškų – 19:9. 16-ąją min. komandas skyrė 5 taškai – latvės pirmavo 23:18, o po dviejų kėlinių mūsų kaimynės buvo įgijusios 12 taškų persvarą – 35:23.

23-iąją min. Latvijos komanda padidino savo persvarą iki 17 taškų – 43:26, o po trijų kėlinių ji pirmavo 23 taškų skirtumu – 37:34. Lietuvės buvo bejėgės ir ketvirtajame kėlinyje. Mūsiškės daug klydo, nespėdavo sustabdyti greitų Latvijos žaidėjų atakų. 35-ąją min. latvės pirmavo 65:36, o rungtynes laimėjo įtikinančia 30 taškų persvara – 76:46 (15:9, 20:14, 22:11, 19:12).

Mūsų šalies komandai 18 taškų pelnė Iveta Marčauskaitė, 14 – Agnė Čiūdarienė.

Latvijos ekipai Anetė Jekobsonė-Žogota pelnė 20, o Ieva Kublinia – 16 taškų.

Kitas rungtynes lietuvės žaidė vakar su nugalėtojų titulą ginančiomis Čekijos krepšininkėmis.