„Darbiečiai” suka galvas, kaip V.Uspaskichui susitikti su rinkėjais

„Darbiečiai” skundžiasi, esą teismas, skirdamas namų areštą partijos ekslyderiui Viktorui Uspaskichui, eliminavo jį iš rinkimų kampanijos, ir suka galvas, kaip kandidatas į Seimą galėtų tarti žodį rinkėjams.
Įtariamojo finansinėmis machinacijomis partietė Loreta Graužinienė teismo sprendimą interpretuoja kaip perspėjimą V.Uspaskichui „nelįsti į politiką”.

Teismas, ketvirtadienį skyręs V.Uspaskichui namų areštą vietoj prokurorų prašyto suėmimo, uždraudė jam išvykti iš Kėdainių, todėl „darbiečiai” mąsto ir apie teletiltą su rinkėjais Kėdainiai – Alytus.

„Nesuprantu, kuo gali jis pakenkti nuvykęs į Alytų, todėl galvojame apie ryšio priemones kokias nors”, – spaudos konferencijoje penktadienį kalbėjo L.Graužinienė.

Seimo narys Dzūkijos apygardoje bus renkamas spalio 7 dieną vietoj šį pavasarį parlamentaro mandato atsisakiusio ir Alytaus rajono meru tapusio konservatoriaus Algirdo Vrubliausko.

„Darbiečiai” žada penktadienį apsispręsti, ar skųsti ketvirtadienio vakarą priimtą teismo sprendimą, jį gali apskųsti ir prokurorai.

Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas ketvirtadienį paleido iš suėmimo finansinėmis machinacijomis įtariamą buvusį „darbiečių” lyderį ir skyrė jam namų areštą pusei metų.

V.Uspaskichui uždrausta išvykti iš gyvenamosios vietos Kėdainiuose, jis privalės nuo 20 val. iki 8 val. būti namuose, jam taip pat draudžiama bendrauti su kitais bylos įtariamaisiais.

Prokurorai prašė suimti V.Uspaskichą maskimaliam trijų mėnesių terminui, nuogąstaudami, kad jis vėl gali pabėgti iš Lietuvos.

V.Uspaskicho advokatai prokurorų motyvus laikyti V.Uspaskichą suimtą vadino nepagrįstais, aiškindami, kad jų ginamasis pats sugrįžo, nesirengia trukdyti tyrimui, nėra kaltinamas sunkiu smurtiniu nusikaltimu.

Kardomąjį suėmimą V.Uspaskichui pernai rugpjūtį skyrė Vilniaus miesto 2-asis apylinkės teismas, kai jis jau buvo pabėgęs į Maskvą.

V.Uspaskichui per apklausas trečiadienį ir ketvirtadienį prokurorai pareiškė oficialius įtarimus dėl jo vadovautos partijos apgaulingo apskaitos tvarkymo ir neteisingų duomenų apie partijos pajamas ir jų naudojimą pateikimo Valstybinei mokesčių inspekcijai ir Vyriausiajai rinkimų komisijai. Manoma, kad nuslėptos lėšos skaičiuojamos milijonais.

V.Uspaskichas kaltu neprisipažįsta.

Kėdainių verslininkas V.Uspaskichas, kuriam dabar 48-eri, anksčiau dėl skandalų neteko ūkio ministro ir Seimo nario postų.

Vyriausioji rinkimų komisija užregistravo V.Uspaskichą kandidatu į laisvą vietą Seime, bet,

prokurorų prašoma, panaikino jo, kaip kandidato, teisinę neliečiamybę.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Politika su žyma , , , , .

5 atsiliepimai į "„Darbiečiai” suka galvas, kaip V.Uspaskichui susitikti su rinkėjais"

 1. liuba vorotnik

  dadada…lenin iz razliva „teismu” pereimenovan lenin iz kedainiai, kas litovskai snacit grandines

 2. Pistbulis

  „Darbininkai”,surenkit didelę puotą Alytaus rinkėjams. Įrašykitė jo kalbą kaip Oslam Bin Laden kreipiasi į savo pasėkėjus, ir gausite ne mažesnį efektą negu dalyvautų pats Uspaskich. Pinigų tam turite pakankamai{tik neaiški jų kilmė}.Sėkmės.

 3. Juozas

  Na, „žurnalistas”,gerai dirbat! Ne be reikalo jums skirė Uspaskich pinigų. Kur bepažiūrėsi, visur tik ir mirga: „Uspaskich…darbo partija…Uspaskich…darbiečiai…&quot ;. Šaunuoliai, tik jūsų dėka į „politiką” grąžinsit prie visų „politinių-banditinių” grupių dar vieną.Tiesa ji rytietištiškai-mafioziškai šiek tiek per tiesmukiškai plėšė Lietuvėlę, nei darbartiniai, bet nieko… Mes dar ne tokių pamatysim ateity… Pirmyn darbiečiai-piniguočiai nužemintieji ir toliau jums ir jūsų priplėštiems pinigams tarnaus „žurnalistas”…

 4. Egle

  Juozai, gal tu ubagelis, kad pavydi darbieciam pinigu? 😀
  dirb, sukis ir tu turesi!!
  ir paziurek i petrika, kuris issvaiste gyventoju, o ne savo pinigus, o uspaskichas nuslepe savas lesas!!!!

 5. neill

  Esu nei už Darbo partiją, nei už kitas partijas, bet visa savo sąžine esu už p.Uspaskich, kažkam reikėjo su juo susidoroti….., bet matosi,kad jiems einasi blogai. Nereikėjo jam visiems padėti, kaip širšės buvo prie jo prilipę visi „protingieji”-čia ir reikia tautai pamąstyti ir įsitikinti „kas yra kas”…., o kad tokia maža tautos saujelė(lyginant su kitomis pasaulio šalimis)yra neveiksni, tai lieka ir apgailestauti…
  O jei p.Uspaskich būtų žydas….ar dar koks arabas, beabejo būtų kitaip…., prie ko čia ,kad jis rusas, reikia gerbti didžiuosius kaimynus,gali jų nemėgti, bet diplomatišką dialogą visuomet galima surasti.
  O tie, kurie šiuose komentaruose vapalioja nesąmones-nepraustaburniai ir jų nei”magila” nepakeis, bet kokiu atveju ir bet kokia tema jie vapalios ir vapalios, nesuvokdami kokios iš tikro gyvenime yra žmonių vertybes. Klaidų daro visi, o p.Uspaskich didelę klaidą padarė, kad pasitikėjo savo „raspachnutoij dušoj”.
  Linkim jam sėkmės ir tegul mažai kuo pasitiki…., mes jo visi laukiame, nes pas daugelį yra jam tik nuoširdi užuojauta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.