Užklupti degalų vagys surengė egzekuciją

Ūkininko pastebėti dyzelino vagys šį sumušė iki sąmonės netekimo. Sužalotas ir sūnus.

Šešiasdešimtmetis Utenos rajono Kaniūkų kaimo gyventojas Vilius Trakas LŽ teigė nekviestų svečių savo sodyboje sulaukęs naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį. Pabandžiusiam apginti savo turtą žmogui vagys sulaužė ranką ir šonkaulius. Jam sumušta galva ir dešinė akis. Vakar skubią pagalbą suteikę Utenos medikai toliau gydyti ruošėsi jį pervežti į Kauno klinikas. Nukentėjo ir V.Trako sūnus Danis. Šiam egzekutoriai sužalojo kojas.

„Jau miegojome, kai žmona išgirdo kažką brazdinantis apie kieme stovintį traktorių. Sušokome prie langų ir pamatėme lyg ir du vyriškius. Žmonai ėmus bartis, vagys pabėgo“, – nelaimės pradžią prisiminė vyriškis.

Iš vijikų tapo aukomis

Pasak V.Trako, kadangi dyzelinas iš jo traktoriaus jau buvo vogtas ne sykį, pajutęs pavojų ūkininkas išskubėjo į kiemą. „Kaip tik tuo metu iš darbo grįžo sūnus, gyvenantis visai netoli. Tada vagių ieškoti leidomės abu“, – prisiminė V.Trakas. Jis teigė netikėtai pamatęs iš lauko keliuko išsukantį automobilį ir paragino sūnų jo mašina bandyti pasivyti vagis. Vagių mašiną jie persekiojo keliolika kilometrų.

„Besitęsiant gaudynėms, sūnus nusprendė paskambinti į Utenos policiją. Kaip supratau, išgirdę, kas mus ištiko, policininkai jam liepė vagių nepaleisti iš akių ir prižadėjo atvažiuoti. Tačiau netrukus po pašnekesio su policininkais, pamatėme iš priekio atvažiuojančią kitą lengvąją mašiną. Dar nespėjus susivokti, abi mašinos užtvėrė kelią, iš jų iššoko vyrai ir ėmė daužyti mūsų automobilį, ištempė mus su sūnumi ir ėmė talžyti. Esu įsitikinęs, kad daužė beisbolo lazdomis – būtent tokias esu matęs per televizorių“, – teigė ūkininkas.

Išgelbėjo policininkai

V.Trakas sakė, kad mušamas jis labai greitai neteko sąmonės. „Kai jau pradėjau susivokti, kad dar esu gyvas, pajutau per galvą tekant kraują. Mačiau policininkus, kurie buvo antrankiais surakinę lyg ir jauną vyrą bei moterį“, – sakė vyriškis. Neilgai trukus atskubėję medikai juos su sūnumi išvežė į Utenos apskrities ligoninę.

Dėl dyzelino vagystės Utenos policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sulaikyti du įtariamieji. V.Trakas teigė neabejojantis, kad vagystė ir pasikėsinimas į jį – kur nors gretimame kaime gyvenančių jaunuolių darbas. „Niekur nedirba, degalų nusipirkti neturi už ką, o važinėtis nori. Kiekvieną savaitgalį ir po mūsų kaimą kaip jie duodasi!“ – sakė vyriškis.

Šis įrašas buvo paskelbtas kategorijoje Justicija su žyma , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.